Özgür Bilgi Kanalı

Amerika’da yaşayan ve tıbbi çalışmalarına orada devam eden, ünlü kalp cerrahı Mehmet Öz, tarafından tavsiye edilen bir formüldür. Yaşlanmayı önleyicimucize iksir, doping etkisi yapan bir içecektir. Bu karışımda, tüm sebzeler çiğ olarak kullanılır.

Mehmet Öz, bu içeceğin birgençlik iksiriolduğunu söylemektedir

Gerekli Malzemeler

2 kase ıspanak, 1 tutam ıhlamur, 2 salatalık, 2 elma, 4/1 çay kaşığı zencefil kökü, 1 kereviz, maydanoz, yarım limon.

Karışımın yapımı

Tüm sebzeler iyice yıkanır. Tüm sebzeler, bir mikserde veya herhangi bir karıştırıcıda iyice karıştırılır. Bu karışımdan, günde 3 veya 4 bardak içilmesi gerekir.

Bu içecek için yaş sınırı yok, 7 de 70’e herkes içebilir. Tokluk hissi de verdiğinden, rejimlerde de kullanılabilir.Diyetlistelerinde bulunmasında da fayda sağlar. Bu iksir 1 kişiliktir ve her gün, günlük olarak hazırlanmalıdır

İksirin Etkisi

Kişiye büyük bir enerji ve zindelik verir. Bağışıklık sistemini güçlendirerek, hastalıklara karşı son derece güçlü hale getirir. Cildin kurumasını önleyerek onu korur ve yaşlanmasını önler. Vücuttaki ödemin ve şişliğin atılmasını sağlar. Aynı zamanda çok güçlü bir vitamin deposudur. Tokluk hissi de yarattığından fazla yemek yemeyi önler.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.