Özgür Bilgi Kanalı

Bebekler ne zaman göz doktoruna

Bebekler göz hastalıklarına bazen doğduklarında bazen de yaşları ilerledikçe yakalanabilirler ama en tehlikelisi göz hastalıkları konusunda doğduğunda bir gözü görmeme, hiç görmeme gibi göz hastalıklarıdır. ALLAH ‘ımız hiç bir çocuğa bunu nasip etmesin ama böyle bir şey olduğunu üzülerek söylemek isteriz. Erken teşhis he zaman daha iyidir tüm sağlık konularında ama göz hastalıklarında iki katı daha önemlidir.

Peki çocuklar göz hastalıkları olsun yada olmasın ne zaman götürülmelidir? Anne ve babalar bu konuda bilinçsiz oldukları için zaten sitemizi tercih ettiklerini biz biliyor ve onlar için daha fazla aramadan doğru sonuçları onlara iletmek amacıyla; belirli bir yaşı yoktor siz çocuğunuza aşı vurdurtmaya gittiğiniz de yada kontrollere gittiğiniz de gözlerini de muayene ettirmeniz de fayda vardır.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.