Özgür Bilgi Kanalı

Herkesin göz hastalıkları farklı oluyor, değerli okurlarımız. Bazıları yakını göremezler ama bazıları da uzağı ama her zaman çok şükür demek lazım halimize değerli okurlarımız. Ya hiç birini göremesek? Bunu düşünün ve tedavi olmaya hiç bir zaman hayır demeyin ve bununla kalmayıp, düzeli bir şekilde ilaçlarınızı kullanın ve her zaman göz hastalıkları doktorunuza gözükmeyi ihmal etmeyin ve hastalık hakkında bilgi verelim biraz;

Miyop öyle ileri yaşlarda başlamaz genelde 9 ile 10 yaşları arasında başlar ve tedavisi erken yapıldığında ilerlemeye bilir ama geç olmadan tedavi olmayı göz hastalıkları doktorlarına görüşmenizde fayda var. Eğer 20 yaşından sonrada ilerleme durmuyorsa ve retina dekolmanı oluştuysa kesinlikle göz hastalıkları hekimlerine görüşün ve ameliyat olmanız gerektiğini söylemek isteriz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.