Erkek Uzun Saç Modelleri 2017

Erkeklerin en önemli aksesuarlarından olan saçları için bu yıl yine, uzun modeller moda olacak.Erkek saç modelleri arasında yüz tipine oturan ve dağınık olarak kullanılabilen asimetrik kesimler, her saç tipi için kullanılabiliyor. Uzun saç kullanmaya karar verenlerin biraz sabır ile dikkatli şekilde bakımını yaptıkları ve uzattıkları saçlarını, istedikleri seviyeye geldiğinde kuaförlerine giderek kendi yüzlerine ve vücut tiplerine göre uygun bir modeli kestirmeleri daha uygun olacaktır.

Saç yapınız kıvırcık, düz ya da dalgalı olsun, her zaman en özgür biçimde uzun saç modellerikullanabilirsiniz. Biraz cesaret ve uzman desteği ile bu sezonda saç modeliniz ile kendi trendinizi yaratmanız mümkündür.

İlginç bir biçimde kısa saç modellerinin Avrupa’da moda akımı yaratacak kadar fazla kullanılması, ülkemizde pek tutulmamaktadır. Yarı uzun yarı kısa modeller biraz abartılı kalmakta ve bin bir zahmetle uzatılan saçlara kolay kolay kıyılamamaktadır. Uzun saç modelleri erkek ünlülerin tarzlarını yansıtırken, hayranlarının bu modelleri kullanmaması beklenemez. Özellikle bayanların dünyaca ünlü kadın sanatçıların saç modellerini hemen kendi üzerlerinde denemeleri kaçınılmaz. Ancak erkekler için bu durum pekte öyle olmuyor. Ünlü erkeklerin saç modelleri saç modası akımını başlatıyor ancak, sonuçta her erkek kendi tarzı ile saç modellerini yorumluyor. Her tip saçta özgürlüğün ve rahatlığın simgesi asimetrik kesimli uzun erkek saç modelleri bu yılın en revaçta modeli olacak.

Asimetrik Uzun Kıvırcık uzun-sac-modelleri-erkek uzun-sac-modelleri-erkek-2017 Asimetrik Dağınık Asimetrik Dalgalı

Asimetrik Dalgalı Dağınık Asimetrik Dalgalı-Kıvırcık Dağınık Asimetrik Dağınık Dalgalı Asimetrik Düz Asimetrik Dalgalı Toplu

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here