Özgür Bilgi Kanalı

Minikleri eğlenceli bir bayram tatili bekliyor. Bu eğlenceyi ikiye katlayacak iPhone ve iPad oyunlarını sizin için bir araya getirdik.

Motion Math: Hungry Guppy 2 yaş ve üzeri

Parmaklarıyla keşfediyor, keşfettikçe eğleniyor! Balık ve baloncuklarla uzun süre keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu Motion Math’in beşinci uygulaması. 3*6 yaş arası çocukları hedefleyen ikinci uygulamada aç balık doymak bilmiyor!

The Legend of Momotaro 5 yaş ve üzeri

İllustrasyonları ile dikkat çeken uygulamanın başrolünde Japon bir aile ve minik oğlu var. 10 farklı sahneyle tamamlanan oyun, Japon kültürüne bir adım yaklaşmak, dil ve yaşam konusunda bilgi sahibi olmak adına eğitici bulunuyor.

Junior Astronaut: Breaking through the space barrier9-15 yaş arası

Roket bilimi iPad’inize taşınıyor. Roket tasarımı, yerçekimi gibi konularda minikleri bilinçlendiriyor. 1950’lerin uzay kitaplarından wsinlenilerek tasarlanan illustrasyonlarda İngiliz sanatçı Chris Madden’ın imzası var.

Matching Puzzle Cards: Colors 2-4 yaş arası

Çocukların motor ve konuşma becerilerini geliştirmeye yardımcı olan bu uygulama 12 renk ve 24 birbiriyle ilişkili kelime içeriyor. Sınırlı içerik, güzel müzikle temiz bir tasarım.

Pitch Painter 5 yaş ve üzeri

Bu boyama uygulamasının temelinde müzik var. Müzik eğitmeni Morton Subotnick bilgisayarla çocuklara müziği öğretebileceğini düşünerek bu işe yıllarını verdi. Bu nedenle de böyle bir uygulama görmek çok sevindirici. Menüsü biraz karışık ama çözerseniz, farklı efektlerle keyifli işler ortaya çıkacak.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.