Özgür Bilgi Kanalı

Malum sevgililer gününe az bir zaman kaldı. Çoğu kişi ne hediye alacağım diye başlamıştır düşünmeye. Burçlara özgü taşlar ve renklerin bir enerjisi vardır ve bu enerji kişiler için oldukça önemlidir. Ateş grubu burçlar gösterişe biraz daha meraklı olurlar. Sezinsel tiplemeye girerler. Sezinsel yapıya sahip olan ateş gruplarından Koç ve Yay burçları çok çabuk bir şeyler sezinleyip hemen harekete geçerler. Yani üzerinde çok düşünmeden karar alıp, ona bağlı hareket edebilirler. Aslan burcu, Koç ve Yay burcuna nazaran daha dikkatli hareket eder.
Umarız önerilerimizle bir fikriniz olur..
Koç burcu: Aceleci,hareketli,açık sözlü , paraya çok önem vermeyen, yaratıcı, inatçı koç burçlarına verilebilecek hediyeler Nar çiçeği yada kor kırmızısı renklerinde birşeyler olabilir. Kıyafet alacaksanız bu renklerde almanızı tavsiye ediyoruz. Koç burcunun taşı pırlantadır. Pırlanta kolye yada yüzük alınabilir.

Aslan burcu:Yaratıcıdır. Lüksü ve kaliteli yaşamı sever. Şımarıktırlar ve duygularını saklamayı beceremezler.
Aslan burcuna pahalı ve lüks hediyeler vermeyi tercih etmelisiniz. Orjinal bir parfüm olabilir.Koyu sari, altın sarısı ve orkide renklerini severler. Safir ve pırlanta onların taşıdır.

Yay burcu: Mor, menekşe moru ve koyu mavi eğlenceyi ve neşeyi seven yaylara en güzel hediye seyahat olabilir. Güzel görünmeye süsüne oldukça önem veren yaylara makyaj çantası veya parfüm hediye edilebilir. Ve tabi ki maneviyatın yanında lükse de önem verirler. Şık ama gösterişsiz şeyleri severler. Turkuvaz taşı onlara ciddi enerji verir.

Ateş grubu burçlarının gösterişi,zerafeti ve tutkuyu sevdiğini unutmamalısınız. Fakat onlara sürekli olarak maddi değeri yüksek hediyeler vermeyiniz. Arada bir onu önemli hissettirecek manevi hediyeler de vermelisiniz. Uçarı ve yönetmeyi seven tipler de olsa sadakatli ,ihaneti sevmeyen kişilerdir..


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.