Özgür Bilgi Kanalı

Burçlarının ortak özelliği havai olmalarıdır. Bir konuya çabuk adapte olur ama çabuk bıkar ve bırakırlar.
Sabır gösteremezler, sahiplenmeye niyetli değilseler anlamaya bile zahmet etmezler. İstikrarsızdırlar, çok sık karar değiştirirler. Bu özellikleri yüzünden, yalancı olduklarını düşünenler olabilir. Her şeye, her konuya açıktırlar ama çabuk bıkarlar. Bu yüzden hedefe ulaşmaları zor olur.

Çok yönlüdürler, parlak ve pratik bir zekaya sahiptirler. Çok hareketlidirler. Ne zaman, nerede, ne yapacaklarını takip etmek çok zordur. Asla bıraktığınız yerde durmazlar. Orjinallik ve yaratıcılıkta çok başarılıdırlar. Dışa dönüktürler. Bencil olmayıp, etraflarını düşünen ve onlara faydalı olabilen kimselerdir.

İkizler burcu: Can sıkıntısından nefret eder. Yeni düşüncelere açıktır. Meraklıdır, araştırıcıdır. El becerileri çok gelişmiştir.
Sarı, gri, mavi, açık mavi renklerini oldukça severler. Akik ve İnci kolyeler,küpeler alınabilir. Çiçek almak isteyeler yasemin, sümbül tercih edebilirler. Oyun konsolu yada uğraşacakları başka birşey alınabilir.

Terazi burcu: İlişkiler, dostluklar, evlilik, sosyal incelikler terazi için çok önemlidir. Saygıyı ve zarif olmayı severler.Açık pembe, açık mavi, turkuaz ve mat renkleri severler . Opal taşı onların taşıdır. Terazilere gösterişli hediyeler vermelisiniz.

Kova burcu: Yenilikçi, bağımsızlığına düşkün, yaratıcı, ileriye dönük bir kimsedir. Hemen her konuda teorik bir bilgiye sahiptir. Estetik ve artistik bir karmaşa içinde olabilir. İstekleri ve arzuları daima güçlüdür. Ametist ve yeşim taşından kolye ve bileklikler onları fazlaca mutlu edeceklerdir. Koyu mavi, lacivert rengi onların rengidir. Bu renklerde kıyafetler onlara göredir. Zerren, menekşe onların çiçeğidir.

Hava grubu burçlarına verilecek en güzel hediye kitap yada arkeolojik bir gezi turu olabilir. Bu onları fazlası ile mutlu edecektir..


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.