Sevgililer günü:Burçlara göre hediyeler-Su Grubu


Hassas, çabuk değişen, içe dönük kimselerdir. Doğal ihtiyaçları ağır basar. Yani yemeye, içmeye, rahat etmeye, sekse düşkündürler. Susmayı da pek başaramazlar. Duygularını kontrol edememe ve haksızlığa uğradıklarını düşünmeleri yüzünden öfkeli ve kırıcı olurlar. Küsme, somurtma ve kıskançlıkları vardır.
Merhametli ve yardımsever olurlar. Başkalarının ihtiyaçlarını hisseder ve yardım ederler. Sezgi yönleri çok kuvvetlidir. Mistik, felsefi, dini konulara yatkındırlar. Akıl ve mantıktan ziyade hayal dünyalarının zenginliği, sezgileri ve hissettikleri doğrultusunda yaşarlar.

Balık burcu:Duygusal özellikleri ile bilinirler. Bu hassas ve narin insanlar uçuk beyaz renginden, uzak deniz yeşilinden ve elbette buğulu maviden etkilenirler. Ufak biblolar, heykeller hoşlarına gidecektir. Nilüfer çiçeği onların çiçeğidir. Kurşuni renkleri de severler. Manevi yönü ağır basan hediyeler onları oldukça mutlu edecektir.

Yengeç burcu:Hislere önem veren anaç ,anılarına bağlı olan yengeçlere verilebilecek en güzel hediye maddi değeri düşük manevi değeri yüksek hediyeler daha uygun olur. Beyaz, gümüş, açık gri, mor, bazen de koyu siyah renkleri severler. Yakut taşı onların taşıdır. Nilüfer, zambak yengeçlerin çiçeğidir.

Akrep burcu:Kor kırmızısı, siyah rengini seven akrepler sezgileri güçlü, tutkulu, gizleri çözmeye meraklı, sivri dilli, çifte standartlı biraz da cimri insanlardır. Kırmızı karanfil, hanımeli, ateş çiçeğini severler. Fazla gösterişli olmayan hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Su grubu burçlarına sahip kişiler önemli olmaktan hoşlanırlar. Ufacık bir hatanız da hemen kırılır hemen ters davranabilirler. Onlara karşı biraz daha nazik olmalı ve öyle davranmalısınız. Kırılgan ve saflardır. Pahalı hediyeler yerine sizin uğraşıpta ortaya çıkardığınız hediyeler onları daha çok mutlu edecektir.