Özgür Bilgi Kanalı

Toprak grupları Duyumsal’dır, Dokunmak, tutmak isterler. Genellikle tutulabilir, dokunulabilir olan şeylere inanmaya meyillidirler. İşlerini emniyete almak, maddi kazançlarından emin olmak, arkalarını daima güvencede tutmak isterler. Şartlanmalar alışkanlıklar ve maddecilik birinci planda gelir. Yalandan, sululuk ve iki yüzlülükten hoşlanmazlar. Yeni bir şeye adapte olmada, yapmada zorlanırlar; ama bir kere akıllarına yatıp bağlanırlarsa da artık ondan kolay kolay sapmaz, geri dönmezler.
Son derece sabit fikirli olup, yeniliklere kapalıdırlar. Riskler ve ani değişikliklerden hoşlanmazlar. Durum böyle olunca toprak grubu burçlarına sahip insanlara hediye almak daha da zorlaşıyor.

Başak burcu:Sakinliği ve düzeni severler. Dakik ve sağlığına düşkündür. Safir ve zebercet onların taşıdır.Açık sarı, açık mavi ve kobalt mavisi onların rengidir. Açelya ve lavanta onların çiçeğidir. Kum saati yada bakımı kolay hayvan hediye edilebilir.

Boğa burcu: Huzuru, sakinliği, doğayı seven boğa burçlarının renkleri pembe, gök mavisi,krem,koyu yeşildir. Sevgililer gününde sevgilinizi alıp doğaya çıkarabilir ve ona zümrüt kolye yada küpe hediye edebilirsiniz. Çiçek almak istiyorsanız pembe karanfil ya da kırmızı gül alabilirsiniz.

Oğlak burcu:Marka giysiler onlar için ön plandadır. Kurşuni, koyu kahverengi renklerini severler. Kadife çiçeği, kamelya onların çiçeğidir. Fazla meraklı kişiler olduğu için onlara merak edecekleri uğraşacakları hediyeler verebilirsiniz. Lal taşı onların taşıdır. Lal taşından yapılmış kolyeler , küpeler onları sevindirecektir.

Özellikle burçlarının taşı olan taşlardan hediye vermeniz toprak grubu kişiler için oldukça önemli olacaktır. Ona değer verdiğinizi onunla ilgili herşeyi düşündüğünüzü gösterecektir..

Su Grubu Ateş Grubu Hava Grubu


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.