Özgür Bilgi Kanalı

Şimdi Düğün Zamanı

Bahar kapımıza dayandı. Güneş yavaş yavaş sıcacık yüzünü gösteriyor. Şimdi tam da düğün yapma zamanı. Rüzgar ılık ılık yüzünüzü okşarcasına eserken siz de gelinliğin damatlığın içinde bu muhteşem anları hafızanıza kazıyın. Ve izin verin, doğanın hayat enerjisi size de geçsin.

İşte size bahar mevsiminde düğün yapmanız için birkaç neden.

Dirilen doğa açan, çiçekler size ilham ve enerji verecek. İçiniz kıpır kıpır iken, yeniden yeşeren, dirilen toprağa, doğaya bakarak sizde mutluluk ile dolup taşacak ve pozitif enerji ile evlilik hazırlıklarınızı tam gaz yapabileceksiniz.

Muhteşem bir hava. Hava ne sıcak ne de soğuk olacak. Kat kat, boğucu, rahatsız edici kıyafetlerin içinde hareket edip koştururken, oynarken, terlemeyecek ve sıkılmayacaksınız.

Hayalinizdeki kır düğünü için tam bir fırsat. Yeni yeni yeşeren çimenlerin üzerinde hayal gibi bir evlilik yapmak için en ideal mevsim.

Yaz aylarındaki gibi yer bulmak bir sorun haline gelmeyecektir. Üstelik düğünü yapmak istediğiniz mekan sahibi, mekanın boş kalmasından ziyade ücreti düşürme fikrine daha sıcak bakacaktır. Yoğun talep olmamasından dolayı, misafirlerinize sunacağınız ikramlar daha bol çeşit ve uygun ücretli olabilecektir.

Elbette ki, balayını geçirmek istediğiniz otel fiyatları da, yaz mevsimindeki gibi yüksek olmayacaktır. Ve balayı için ayırdığınız bütçe ile, yaz aylarına nispetle, bahar aylarında daha konforlu ve lüks otellerde kalma fırsatı yakalayabileceksiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.