Yeniyılda Hangi Burcu Neler Bekliyor?


İkizler burcu yeni yılda eski aşklarına geri dönebilir. Ancak bu dönüş pek de sağlıklı olmayabilir. Yeni yılda kapınızı çalan eski aşklarınıza eğer çok güvenmiyorsanız, yeni bir şans vermeyin. Gerçekten değiştiklerine inanıyorsanzı verin.

Koç burcu yeni yılda birtakım sıkıntılar yaşayabilir, 2017’in size pek de uğurlu geleceğini sanmıyoruz. 2017’te tembelleşen koçlar, üst üste başarısızlıkların esiri olacaklar. Ancak, özgüvenleri ve sağlam karakterleri sebebiyle denemekten vazgeçmeyecekler.

Boğa burcunu yeni yılda bereket bekliyor. Dini yönden eğilimini arttırırsa boğa burçları buna paralel olarak karakterleri yumuşayacak ve bu eğilimden çok fazla fayda sağlayacaklar. Boğa burçları biraz paraya sıkışabilir, yeni yılda harcamalarına dikakt etmeliler.

Yengeç burcu yeni yılın en şanslı burçlarından biri olacak.  Ailesiyle arasını büyük oranda iyi tutan yengeç burçlarını yeni yılda iş hayatına dair büyük başarılar bekliyor. Aşk hayatınızın 2017’ün tekrarı niteliğinde.

Aslan burcunu 2017’in ilk çeyreğinde büyük bir şans bekleyebilir. Zaten şanslı olan aslanların yeni yılda yıldızları iyice parlıyor, her alanda şansınızı denemelisiniz.

Başak burcu, yeni yılın en çok başarıyı elde edecek burcu olabilir. Çalışmalarınıza daha da hız katmalısınız, yeni yılda sizi hem aşk hem de para bekliyor. Zaten sağlıklısınız bolca şükredin.

Terazilerin 2017’te dengeleri iyice bozulabilir çok dikkatli olun, özellikle sağlığınıza ekstra dikkat edin. 2017 yılında teraziler fazla yağlı fazla tuzlu yiyeceklerden uzak durabildikleri kadar uzak dursun.

Akrep burcunu 2017’in yarısına kadar sıkıntılar bekleyebilir, hemen üzülmeyin bu sıkıntıları 2017’ya doğru aşabilirsiniz yeterki sıkı çalışın ve iradenizi bozmayın.

Yay burcu, 2017’in en üzüntülü burcu. Aşk hayatına dair sürekli yanlış atılımlar yapan yayların mahpus tarihleri 2017’de de devam ediyor. Bu yılda aşktan elinizi ayağınızı çekip, iş yada okul hayatınıza yoğunlaşmanızı öneririz.

Oğlakların zekaları 2017’de bir üst seviyeye taşınabilir. Mars’ın enerjisi 2017 yılında oğlakların zekası üzerine düşecek, eğer okul hayatında başarısızsanız, bu yılda kendinizi zorlayın, emeğinizin karşılığını alacaksınız.

Kova burcu için 2017, pek de parlak bir yıl gibi gözükmüyor. Özellikle de iş hayatında. Harcamalarını boş işlere yoğunlaştıran kovaların bu tutumu, 2017’te başlarını çokca ağrıtacağa benziyor.

Balık burcu, 2017’te duygusal patlamalar yaşayabilir bunlara çok dikkat etmelisiniz, bu duygusal patlamaların sizi çökertmesine asla ama asla izin vermeyin. Denemeye devam edin, ancak aşk konusunda bu yılda biraz yorgan altına çekilme vaktiniz geldi.

Astrologlar yıllık burç yorumları, aylık burç yorumları, burçlar ve özellikleri ve burçlara dair her şey hakkında bilgiler sunarlar.