Özgür Bilgi Kanalı

Lineage 2 Revolution

Lineage 2: Revolution’da Şato Fethi ve Şato Kuşatması açıldı, muhteşem bir teknolojinin sağladığı imkanla oyuncular aynı anda 50’ye 50 kişi savaşabiliyor. Ayrıca Kuzey Amerika ve Avrupa’da 3 yeni sunucu devreye girerek yüzlerce klana gerçek zamanlı olarak savaşma ya da savunma imkanı sunuyor.

Netmarble Games Corp., dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi, popüler mobil MMORPG Lineage 2 Revolution oyunu için ilk büyük güncellemesini yayınladı. Güncellemede Şato Fethi, Şato Kuşatması ve üç yeni sunucu geliyor. Güncellemelerle yeni ve farklı seviye atlama ile strateji yöntemlerinin önü açılıyor.

Şato Kuşatması’nda 50’ye 50 savaş

Şato Kuşatması ile her Cuma 22:30 – 23:00 saatleri arasında oyuncular iki klan arasındaki gerçek zamanlı devasa PvP savaşına katılabilecek. 100 oyuncuya kadar, her klandan 50 kişi rakibinin Kutsal Kristali’ni ilk “işleyen” olup savaşı kazanmak için çarpışacak. Katılmak isteyen klanlar istedikleri şato için açık arttırmaya katılmalı ve sonra şatoyu savunan klana karşı savaşmalı. Şato açık arttırmaları her Perşembe 03:00 – 22:00 saatleri arasında yapılır. Tüm katılanlar sonuç ne olursa olsun Adena, TP ve Kan Nişanı kazanır, ayrıca kazanan klan, yeni bir şatonun yanı sıra, ekstradan Kırmızı Elmas ve karakter güçlendirmeleri dâhil ödüller kazanır.

Şato Fethi’nde 30’a 30 klan savaşı

Şato Fethi, her Salı, Perşembe ve Cumartesi 22:30 – 23:00 saatleri arasında seviye 11’in üzerindeki oyuncuları daha Şato Kuşatması’nın daha küçük versiyonu 30’a 30 savaş deneyimine çağırıyor. Tüm katılanlar eşit savaş gücü ve seviyeye sahip olacak ama istedikleri sınıf ve ırkı seçebilecekler. Oyuncular kendi başlarına veya grup ile katılabilirler, Şato Kuşatması’ndaki gibi rakibinin Kutsal Kristal’ini işleyen taraf kazanır. Oyuncular savaştaki bireysel katkılarının miktarı üzerinden ödül kazanırlar.

Lineage 2 Revolution

Şato Fethi güncellemesini kutlamak için Şato Fethi’nin ilk haftaki tarihleri farklı olacak: Toplamda beş Şato Fethi olacak – ilk hafta Çarşamba (13 Aralık) ile Cumartesi (16 Aralık), Salı (19 Aralık), Perşembe (21 Aralık) ve Cumartesi (23 Aralık). Sonraki haftalarda tarihler Salı, Perşembe ve Cumartesi olarak normale dönecek. Programda yapılacak değişiklikler bildirimle haber verilecek.

Bu büyük güncelleme ile Avrupa ve Kuzey Amerika’ya Kruma 05, Kenrauhel 07 ve Deforge 06 isimli 3 sunucu geldi, böylece sunucuların oyunculara daha hızlı bir oyun deneyimi yaşatması hedefleniyor. Artık yeni oyuncular yeni sunucularda oyunu keyifle oynayabilir ve zirveyi ele geçirmek için savaşabilir. Ayrıca güncellemede Şato Dükkanı ve oynanış geliştirmeleri de yapıldı.

“Oyunun artık 54 ülkede yayınlandığı için yeni oyuncuların da Asya’daki oyuncularla aynı içeriğe erişimi olması bizim için çok önemli” diyen Netmarble Games Chief Global Officer’ı Seungwon Lee ve şöyle devam etti; “Şato Kuşatması Lineage 2: Revolution’ın en önemli özelliklerinden biri ve mobil cihazlarda daha önce duyulmamış büyüklükteki savaşlarını denemek için oyuncuların da bizim kadar heyecanlı olmasını umuyoruz.”

Lineage 2: Revolution dünya çapında App Store® ve Google Play™ üzerinden indirilebilir.

Lineage 2: Revolution hakkında daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edin: http://l2.netmarble.com.

Şato Kuşatması & Şato Fethi güncelleme tanıtım videosunu izleyin: https://www.youtube.com/watch?v=N347GPy0RG8&feature=youtu.be

Netmarble Games Corporation Hakkında:

Netmarble Games Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, Asya’daki en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 4000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution, MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için www.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble Games’in İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.