Özgür Bilgi Kanalı

Acı çehre soğuk iklimler de yetişen bir bitkidir, zayıflamak için kullanılan tohumudur, size önerimiz direk tohumunu kullanmanız, ancak mutlaka ve mutlaka hekiminize danışarak kullanılması gereken bir bitkisel üründür,

Acı çehre tohumunu aktarlardan temin edebilirsiniz, kullanımı genelde sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 2 tane tohumu ağzınızda biraz çiğneyerek yutmanızı yada direk suyla yutabilirsiniz.

Yaklaşık 2 saat içinde bağırsaklar hareketlenmeye başlar size tavsiyemiz evden çıkmayın, bağırsaklarda ciddi şekilde hareket olacağından acil olarak tuvalet ihtiyacı hasıl olacaktır ki; sabah işe gitmeniz gerekiyorsa sabahları kullanımınız da dikkat etmeniz gerekecektir.

Tabiri caiz ise bağırsak hareketleri hızlanacak ve bu tohum karışımı bağırsakların düzenli çalışmasına destek sağlayacaktır ciddi bir hareket gelecektir.

Yemekten sonra 2-3 saat içinde hissedilir şekilde tohumun ağırlığını, etkisi göreceğinize garanti veririz, bağırsaklarınızın boşalması ile zaten göreceli olarak 2-3 kilo vermeniz, karın şişliğinin gitmesi ve göbeğinizin küçüldüğünü bir gün içerisinde görmeniz işten bile değil.

Ancak; kullanırken her ne kadar yan etkisi yok dense de baş dönmesi, mide bulantısı, halsizlik ve kalp çarpıntısı belirtileri vermesi mümkün görünmektedir, acı çehre sizin aldığınız vitaminlerin yediğiniz her şeyin bağırsaklarda emilimi tamamlanmadan dışarı atılması sağladığından görülen yan etkiler olağandır.

Yine acı çehre kullanıcılarının yorumlarını da dikkate almanız gerekir, sonuçta herkeste ayrı etkiyi göstermeyebilir, hepimiz farklı fizyolojilere sahip olduğumuzdan farklı etkiler görülebilir, hatta hiçbir etki veya yan etki dahi göstermeyebilir.

İlk 3-5 günlük kullanımdan sonra yukarda sayılan yan etkilerin kaybolması mümkündür.

Sonuçta sağlığınız zayıflamanızdan daha değerlidir bunu sakın unutmayınız, zayıflama adına kullanacağınız gerek kimyasal gerekse doğal ürünler bunları kullanırken iyice inceleyiniz araştırınız, kendi sağlık durumunuzu değerlendiriniz.

Sadece bilgilendirme amaçlı bir yazıdır.

Sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle.

Esen kalın.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.