Özgür Bilgi Kanalı

İş hayatını yarıda mı bıraktınız? Çocuğunuzu dünyaya getirdikten sonra zamanınızın büyük bölümü ona ve gelişimine mi ayırmaya karar verdiniz? Ya da gelecek planlarınız arasında mükemmel bir anne olma hayali var… İşte zamanınızı “altın” kadar değerli kılacak bir öneri… Çocuk gelişimi ve eğitimiyle ilgili eksik taşlarınızı yerine koyacak, istediğiniz gibi bir ebeveyn olmanıza yardımcı olacak bir fırsat…

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Feneryolu Halk Eğitim Merkezi’nde çocuk gelişimi ve eğitimi ile ilgili kapsamlı bir eğitim almak isyetenleri kapsamlı ve sertifikalı bir eğitim programı bekliyor.

Çocuk gelişimi ve eğitimi ile ilgili hangi bilgi, beceri, tutum ve davranışların, hangi yaş düzeyindeki çocuklara ve gençlere kazandırılacağı hakkında detaylı bir içeriğe sahip kurs sizlere özel bir meslek kazandırmayı hedefliyor.

Sınıflar belirli bir kontenjanla sınırlı. BU nedenle ilgileniyorsanız, detaylı bilgi için burayatıklayabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.