Özgür Bilgi Kanalı

Cinsellik ve Doğru Yaşama konusunda erkek ve kadının çok bilinçli olması gerekmektedir. Çünkü normal olarak insanın Cinselliğe karşı duyarlı bir yönü vardır. Erkeklerde Cinsel azalma ve güçsüzlük gibi durumların ortaya çıkmasıyla beraber sorunlar yaşanır. Eğer sorun yaşamamak veya yaşanıyorsa bunun üzerine gitmek sizin için büyük sıkıntıları yok eder. Cinsellik konusunda kendinizi güçsüz hissediyorsanız bunun tek bir nedeni yoktur. Tam aksine Nedenleri vardır. Bu nedenleri anlamakta zorlu bir yoldu.

– Organik Nedenler, Ruhsal Bozukluklar veya Cinsellik konusunda sorunlar

Yukarıdaki nedenlere bağlı olarak güçsüzlük oluşabilir. Bu tip durumlarda kendinizi bırakmayın. Yani durumun üzerine gidin ve ne olduğuna dair bilgiler edinerek, uzman tedavisini mutlaka uygulamak gerekir. Peniste sertleşmeme sorunu yaşayan erkekler genelde kendilerini bu konuda çok güçsüz hissederler. Bu erkekten kaynaklanan bir durum değildir. Ancak sertleşme olmaması yüzünden erken boşalmalar da meydana gelir. İşte bu tip durumlarda artık Cinsel azalma ve fiziksel olarak güçsüzleşme meydana gelir. Cinselliğe kendinizi hazırlamanız da gerekir. Çünkü, sıkılarak veya içinizden gelmeden Cinse arzularınızı tatmin etmeye kalkarsanız zararla oturursunuz. Kesinlikle buna kendinizi tam anlamıyla hazırlamanız gerekir. Ruhsal çöküntüler daha önceden yaşadığınız deneyimlere de bağlıdır. Yani Cinselliği fazla ve aşırı yaşarsanız, bu sefer de ruhsal olarak bıkkınlık gelir. Bıkkınlık gelmesiyle beraber Cinsellikten zevk alma duyguları da azalır ve Peni de sertleşmeme durumları başlar.

Cinsel Güçsüzlük erkeklerin bu alanda en büyük hayal kırıklıkları olur. Cinsel arzuları bastırmak isteyen erkekler, partnerleri arasında böyle sıkıntılar yaşadıkları zaman hayattan soğurlar. Eğer kendi başınıza bunu aşamıyorsanız, hemen bir uzmana başvurmanız gerekiyor. Ne yazık ki? Bazı insanlar doktorlardan ve bu yönde uzman olan kişilerden çekiniyor. Asla ama asla çekinmemek gerekir. Çünkü, bu sorun sizin için tamamen ruhsal çöküntü olur. Eğer aşamazsanız bu sorunu ilerleyen yaşlarda daha büyük sıkıntılar sizi bekler. Erkek boşalma da bir diğer etken. Çünkü erken boşalmalar yüzünden erkekler stres yapar ve ilişki sırasında bu tekrarlanarak devam eder. Bu nedenle uzmanların size verecekleri ilaçlar ve Ruhsal yönden Psikolojik destek alarak düzelmeniz gerekiyor.

İlişki sırasında Penisin büyümemesi ve bununla beraber sertleşmemesi de erkekte büyük bir sıkıntı meydana getirir. Bunun içinde ilişki sırasında çok büyük sıkıntıların yaşanması ve erkeğin tatmin edici mutluluk duyamaması meydana gelir. İlişki sırasında düşünceler de çok önemli. “Acaba erken boşalma olur mu?, acaba nasılım?” gibi soruları ilişki sırasında kendinize çok fazla sorarsanız bu sefer asla ama asla keyif alamazsınız. Bu nedenle de yapmanız gereken Cinsel rahatsızlığı ortadan kaldırmak ve daha iyi bir şekilde olumlu düşünmektir. Olumlu düşünmek sayesinde kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Sperm arttırıcı şeylerde kullanabilir ve Cinsel performansı arttıracak olan Yiyecekler de çok fazla yenmesi gerekmektedir. Ancak her şey erkekte bitiyor. Erkeğin kendisini güçlü hissetmesi ve erken boşalma olur mu? Gibi düşünceleri kafasından atmasıyla beraber gerçekten sorunlarda ortadan kalkar.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.