Boğa Burcu Erkeği


Boğa burcu erkeği burçlar içinde bir değerlendirme yaparken gerçekten ayrıcalıklı koyacağımız bir model diyebiliriz. Bir erkekten ne beklersiniz? İş hayatında başarı istersiniz, estetik değerleri güçlü olsun istersiniz, aile ve eşine bağlılık istersiniz. İşte bütün bunların hepsini boğa burcu erkeği kendi bünyesinde toplamıştır. Pratik bir insandır. Sorunları hemen halledebilir. Boğa burcu erkeği para konusunda çok iyi bütçe yapabilir. Para konusunda çok dikkatlidir. İyi kazanır ve iyi kazandığı gibi çokta iyi harcamasını bilir. Yerinde harcama yapmasını bilir. Dolayısıyla boğa burcu erkeği ile birlikteyseniz, maddi açıdan bir kaygınız olmayacaktır. Bu konuda boğa burcu erkeği hakikaten güven verir. Bazen size biraz parayı tutucu gelebilir ama bu sizin içindir. Mesela boğa burcu erkeği bir yat seyahati yapmayı planlıyorsa, ki böyle durumlarda plancı olduklarından planları da hazırdır, yat kiralamak yerine, yatı satın almayı tercih eder. Boğa burcu erkeği kadına son derece saygılıdır. Onu kendi dünyasının kraliçesi gibi hissettirir. Çok iyi konuşabilir. Ses tonu güzeldir. Genelde kendini iyi ifade eder. Bazen aşırı sahiplenici olması, sizi sıkabilir. Boğa burcu erkeği bazen oturan boğa, bazen ise azgın bir boğadır. Bu durum onun sürprizleridir. Son olarak boğa burcu erkeği ile birlikte olacaksanız sakın ha sakın onu kızdırmayın…

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Boğa burcu erkeği sakin bir yapıda olup, güzelliğe düşkün ve aşkla kendisini ifade etmek isteyen bir yapıya sahiptir. Boğa burcu erkeği aşk hayatında tutkulu, aşırıya kaçan, ilgiyi sevgi ifadesi olarak kabul etmeyen bir yapıdadır. Boğa burcu erkeği aşk hayatında önemli olan sakinlik, huzur, güven ve paylaşmaktır. Boğa burcu erkeği aşk hayatında huzur dolu, sakin ve sorunsuz bir partner olabilir. Boğa burcu erkeği ile aşk hayatında kavganın gürültünün ve tartışmanın olmadığı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Boğa burcu erkeği evine ve rahatlığına çok düşkün olduğundan, boğa burcu erkeği ile romantik vakitler geçirebilirsiniz. Boğa burcu erkeği aşk hayatında sakinliği ve rahatı tercih edeceğinden, böyle sürekli koşturan, ışıkların altında eğlenen bir tip değildir.

Boğa Burcu Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır?

Boğa burcu erkeği terazi burcu kadını, balık burcu kadını ve yengeç burcu kadını ile çok iyi anlaşır. Boğa burcu erkeği naif ve zarif kadınlardan hoşlanır. Boğa burcu erkeği ile balık burcu kadını iyi bir ilişki yaşayabilir zira balık burcu kadını zariftir, kibardır ve diksiyonu çok düzgündür güzel konuşur bu da boğa burcu erkeği nin ilgisini çekecektir. Boğa burcu erkeği hemen hemen bütün burç kadınları ile anlaşabildiği gözlemlenirken genelde boğa burcu erkeği ile oğlak burcu kadını, aslan burcu kadını ve yay burcu kadını ile pek anlaşamaz. Oğlak burcu kadını çok girişken ve gösterişlidir bu da boğa burcu erkeği nin pek ilgisini çekmez. Yay ve aslan burcu kadınları da aynı şekildedir.