Özgür Bilgi Kanalı

Gergi Tavan
Genellikle iç mekânlarda kullanılan gergi tavan sistemleri, teknolojiyle beraber gelişen mimarinin de etkisi kullanılarak geniş aydınlatma sistemi sağlanmıştır. Yeni tasarımlarla ışığınıza gün ışığı etkisi katarak ortamın daha fazla aydınlatılmasını sağlamaktadır. Ayrıca çok fazla esnek bir yapıya sahip olduğu için her tasarım rahatlıkla uygulanmaktadır.
Gergi Tavan Dekorasyonu
Gergi tavan dekorasyonunuzu farklı kılacaktır. Çünkü ürünün şık ve esnek olması sizlerin özgünce tasarım yapılmasını sağlamaktadır. Bu tavan tasarımı, enteresan yapısı ile ısıtılarak istenilen şekiller kolaylıkla veriliyor. Farklı renk ve desenlerde özel alüminyum profillerine gerdirilerek uygulanmaktadır. Dekorasyon çeşitlerinden bazıları ise; düz, kubbe, dairesel ve diğer geometrik şekillerin uyarlaması yapılıyor. Ayrıca esnek yapıya sahip olduğundan tasarımın yapılacağı mekânı dağıtmadan hızlıca montaj işlemi sağlanmaktadır. Montaj işlemi sırasında veya bittikten sonra bile elektrik, su, doğalgaz gibi tesisatların uygulanması sağlanmaktadır herhangi bir olumsuzluğa sebep olmamaktadır.
Gergi Tavan Özellikleri
Tavanın her şekle girebiliyor olması bizlere dekorasyon bakımından kolaylıklar sağlamaktadır. Gergi tavan özelliklerinden bazıları ise şu şekildedir; bakım veya boya gerektirmiyor, sudan ve nemden etkilenmez, hijyeniktir, esnektir, yangında alev almazlar, estetiktir, üzerine resim baskı yapılabilir, çatlama, sarkma ve ayrılma gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Temizliği rahatlıkla yapılabilir, toz zerrelerini tutmaz, yalıtkandır hava geçirmez, sağlamdır ve esnektir, Hafif, yanmazlık belgesi vardır, pratiktir hızlı ve bir kaç saat içinde mekân kirletilmeden monte işlemi sağlanmaktadır. Diğer tavan dekorları gibi her yıl boya bakım istememektedir. Bu tasarımlar sadece tavanda değil dekoratif bir şekilde duvarlarda da uygulanmaktadır. Her mekâna rahatlıkla uyarlana biliyor ve her hangi bir sorun yaşanmamaktadır. Örneğin; yüzme havuzu, sauna, ofis, mağazalar, oteller, ev, hamam, sanat galerileri, düğün salonu vs. her yere uygulaması yapılmaktadır.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.