Özgür Bilgi Kanalı

Karadayı Bitiyor Mu?
Atv’nin ve pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelmeyi başarmış Karadayı’nın finale gidiyor haberleri türedi. Karadayı final mi yapacak,Karadayı bitiyor mu, Karadayı neden yayından kaldırılıyor gibi sorularınızın yanıtı yazımıza.
Karadayı Final Yapıyor
Olay kurgusunun gidişatına göre devam etmesi gereken Karadayı’nın final haberi izleyicileri derinden sarstı. Büyük izleyici kitlesine sahip olan Karadayı’nın neden final yaptığı hala bilinmiyor. Öğrenildiği an yazımız güncellenecek olup sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.
ATV ekranlarında yayınlanan başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel’in oynadığı Karadayı dizisinin final tarihi belli oldu.
KARADAYI BU SEZON BİTİYOR
Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu katıldığı bir törende gazetecilerin “önümüzdeki sezon da devam edecek mi?” soruları üzerine açıklamada bulundu. İmirzalıoğlu, dizinin bu sezon sonu final yapacağını söyledi. Karadayı bu sezon yayınlanan 3. sezonuyla ekranlara veda edecek. Karadayı dizisinin Haziran ayında final yapması bekleniyor.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.