Oğlak Burcu Erkeği
Oğlak burcu erkeği, ciddi, soğuk görünümlü, tam bir işadamıdır. O kadar ciddi ve soğuktur ki, yeni tanıştığınızda sizi ürkütebilir. Ancak önyargılı olmayın çünkü oğlak burcu erkeği son derece espirili bir insandır. O kadar bir tezat teşkil eder ki, yani o ciddi görüntüsünün altında, yaptığı espirilerle sizi şaşkına çevirebilir. Hiç beklemediğiniz bir espiri gelir ve şaşırırsınız. Eskilerin “iki gönül bir olursa samanlık seyran olur” deyimi, oğlak burcu erkeği için geçerli değildir. Oğlak burcu erkeği ilk önce işini, evini alıp her türlü detaylarını hallettikten sonra, kendini güvende ve emniyette hissedecek ve ondan sonra gönül işlerine sıra gelecektir. Zodiac’ın en sadık erkeği oğlak burcu erkeği dir. Herşey açık ve dürüst olmalıdır onun için. Oğlak burcu erkeği nin eşinde aradığı belki de tek özellik budur yani sadık olmasıdır. O kendini güvende hissedecek ve sizin güvenliğiniz için de herşeyi yapacaktır. Oğlak burcu erkeği çoğu zaman duygularını açıkça ifade etmez. Siz onu hissediyor olmalısınız.
 
Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı
Oğlak burcu erkeği aşk hayatı konusunda toplumsal düzeyde herkesin saygınlığı kazanacak bir aşk olması ve ailesinin de ona inanmasını önemser. Çünkü Oğlak burcu erkeği hiçbir şekilde uçarı bir erkek değildir, hergün biriyle gazmek ve çapkın olmak Oğlak burcu erkeği aşk hayatı içinde yer etmez. Oğlak burcu erkeği aşk hayatında ne olursa olsun güvenli ve sadakatli bir ilişki arar ve böyle bir eş bulabilmek için toplumsak hayatta yer alır. Oğlak burcu erkeği aşk hayatı konusunda sahiplenici bir yapıdadır. Sevdiğini sahiplenir ve kıskanır. Oğlak burcu erkeği aşk için seçicidir ve onun için eşi daima sadakatli ve kendi kadar ailesinden de onay görecek biri olmalıdır. Ciddiyet ve kalıcılık isteyen Oğlak burcu erkeği aşk hayatı konusunda hassas ve kesindir dolayısıyla hoşlanmadığı davranışlar karşısında ilişkisini bitirmekten çekinmez.
 
Oğlak Burcu Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır?
Oğlak burcu erkeği yengeç burcu kadını ile tamamlanır bunun nedeni yengeç burcu kadını nın Oğlak burcu erkeği nin karşıt burcu olmasıdır. Oğlak burcu erkeği yengeç burcu kadını nda aradığı yumuşaklığı ve şefkati bulur dolayısıyla yengeç burcu kadını Oğlak burcu erkeği için ideal eş olabilir. İkisi de aileye düşkündür. Ayrıca kendi gibi toprak gurubundan olan boğa burcu kadını, başak burcu kadını da Oğlak burcu erkeği ile iyi anlaşabilir. Su ve toprak biribirini beslediğinden akrep burcu kadını ve balık burcu kadını da Oğlak burcu erkeği ile anlaşabilir. Aslan burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği anlaşabilir çünkü ikisinin de toplumsal yaşamda öne çıkma ve hırs gibi özellikleri vardır. Komşusu olan yay burcu kadını ile Oğlak burcu erkeği pek anlaşamaz bunun nedeni yay burcu kadınının biraz daha açık hava kadını olmasıdır. Aynı şekilde ikizler burcu ile de bu nedenle anlaşamaz Oğlak burcu erkeği.

Önceki İçerikBoğa Burcu Erkeği
Sonraki İçerikAslan Burcu Erkeği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz