Özgür Bilgi Kanalı

Rüyada baba : Rüyada kişi babasını görürse hayra , mutluluğa , kişinin hastalıkları varsa şifaya veya gelecek olan toplu bir paraya yorumlanır. Kişi rüyasında babasının namaz kıldığını görüyorsa ev ortamında bereketin artacağına , babasının elini öptüğünü görüyorsa borç para taleplerinin olumlu karşılanacağına , kişi babasını uyurken görüyorsa adından hayırlı ve övgüyle bahsedileceği şeklinde tabir edilir.
Rüyada bağırmak : Kişi rüyada bağırdığını görüyorsa öfkesinden dolayı bir süre sonra yanlız kalacağına , bir başkasının rüya sahibine bağırdığı görülüyorsa o kişiyle aralarında tatsızlık yaşanacağına delalet eder.
Rüyada Bakara süresi okumak : Rüyada bakara suresini okuduğunu gören kişi için mutluluk , huzur , hayırlı evlat ve helal rızık şeklinde tabir edilir. Ayrıca bazı yorumcular zeka keskinliği ve ilim irfan sahibi olma şeklinde tabir etmişlerdir.
Rüyada bal görmek : Rüyada bal görmek helal kazanca ,zahmetsizce elde edilecek olan rızka , berekete ve mükafata delalet eder. Bal yediğini görmek hastalıklara şifa bulunacağına , bal yalandığını görmek ise evliliğe yorumlanır.
Rüyada balık görmek : Rüyada görülen balık küçükse hüzüntü ve hezimete görülen balık büyükse mal ve güce delalet eder. Pişirilmiş balığın yenildiğini görmek duaların kabul olacağına , balık sattığını görmek çocukları için hayırlı rızka, çok fazla balık kafası görmek paraya delalet edilir.
Rüyada baş ağrısı : Rüya gören kişinin baş ağrısı çekmesi sıkıntı, üzüntü ve kedere yorumlanır. Başka birinin baş ağrısı çektiğini görmek o kişinin mal kaybına uğrayacağına delalet eder.
Rüyada bataklık görmek : Rüya sahibinin bataklıkta olması o kişinin bir çok sıkıntı çekeceğine ve üstesinden geleceğine , yaşlılık döneminde huzura ereceğine , iş hayatında ufak ilerlemeler yaşayacağına işarettir. Kişi bataklığın yakınında bekliyorsa sıkıntıya düşeceğine ve tehlike içinde olduğuna ayrıca düşmana işarettir.
Rüyada bebek görmek : Rüyada bebek görmek müjdeli bir habere, fakirlikten ve hastalıktan kurtulmaya , kirli bebek görmek paraya , çirkin ve zayıf bebek görmek dedikoduya , ağlayan bebek hayal kırıklıklarına , gülen bebek sevince, emzirilen bebek etrafta kötülüklerin dolaştığına işaret eder.
Rüyada beddua etmek : Rüyada zalim kişiye beddua etmek onunla olan münakaşada zafer elde edileceğine , masum kişiye beddua etmek edilen bedduanın size tutacağı şeklinde yorumlanır.
Rüyada bıçak görmek : Rüyada bıçak görmek düşmana , elinde bıçak tuttuğunu görmek marifet gerektiren işlere , bıçakla herhangi birşeyin yontulduğunu görmek zahmetsiz kazanca , bıçağı kınında görmek yakın akrabalardan birinin vefaatına , kör bir bıçakla uğraşmak hedeflere ulaşılmayacağına delalet eder.
Rüyada bit görmek : Rüyada temiz kıyafetler üzerinde bir görmek paraya , eski kıyafetlerin üstünde bit görmek borca , vücuttan çıkarılan büyük bir bit ise ölüme , biti öldürmek sıkıntı ve kederin gitmesine , ve bitlendiğini görmek bol kazanca ve zenginliğe şeklinde yorumlanır.
Rüyada boşanmak : Rüyada boşanma zenginliğe , eşinin rızası olmadan boşanma itibarın kaybedileceğine , rüya sahibi bekarken bu rüyayı görmüşse ölümün yaklaştığına , eşi tarafından boşanıldığını görmek gam , keder ve sıkıntıya delalet eder.

Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.