BEINSPORTS

Bildiğiniz üzere Ülkemizde canlı online maç yayınları https://tr.beinsports.com/yayin-akisi/beinsports üzerinden yapılıyor. İsteyen herkes http://tr.beinsports.com/Kullanici/Kayit.aspx bu link üzerinden kayıt olarak Beinsports üzerinden canlı maç yayınlarını izleyebilir. Aşağıda sıkça sorulan sorulardan bulabilirsiniz. Yalnız ülkemizde bu yayınların kaçak yayın olarak yapıldığını bilmekteyiz. https://twitter.com/SelcukSportsHD1 twitter hesabı ile ünlene Selçuk Sports , farklı siteler üzerinden canlı hd yayınlar yapıyor. Bu kısımda biz Bein sports gibi resmi kanalları tavsiye ediyoruz. Sonuçta spor kulüplerine ödeme yapan bu tür organizasyonlardır. Spor kulüplerinin gelişmesi içinde resmi kanalların desteklenmesi gerekmektedir. Şuanda bu tür kaçak kanallar o kadar artmış durumdadır ki, https://chrome.google.com/webstore/detail/selcuk-sports-hd-reklam-e/ecjndahdghcdhchoidbkffokklkdcpdi?hl=tr buradaki gibi chrome mağazası üzerinde SelcukSportsHD reklam engelleyici uzantısı dahi çıkartılmış. Bunun üzerine  Adnroid uygulama yazılarak, uygulama üzerinden Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve Fenerbahçe’nin maçlarını süper ligi canlı olarak ücretsiz izlettiriliyor.

Beinsport Sıkça Sorulan Sorular

 

1- beinsports.com’a üye olmak ücretli mi?

 

beinsports.com’a üye olmak ücretsizdir.

 

2- beinsports.com’anasıl üye olabilirim?

 

beinsports.com’a Ana Sayfa, Üyelik Bölümü’nde bulunan Üye Olmak İstiyorum (http://tr.beinsports.com/Kullanici/Kayit.aspx) linkini tıkladıktan sonra, Üyelik Formu’nu doldurarak üye olabilirsiniz.

 

3- Üyelik Formu’nda belirlemiş olduğum Kullanıcı Adı’m kabul edilmiyor ve “Hatalı” mesajı alıyorum. Neden? 

 

Kullanıcı Adı’nız en az 4 karakterden, rakam, harf veya her ikisi bir arada kullanılarak oluşturulmalıdır. Kullanıcı Adı’nızı belirlerken izin verilen ve parantez içinde belirtilen ( *#+!.,?%-_& ) bu  karakterler haricinde kesinlikle herhangi bir başka yabancı karakter kullanmayınız.

 

4- Üyelik Formu’nda, “Şifre tekrarınız hatalı” mesajı alıyorum. Neden?

 

Şifre’nizi belirlerken “Şifre” ve “Şifre Tekrarı” kutucuklarına girdiğiniz ve belirlemiş olduğunuz Şifrenizin birbirinin aynısı olmasına dikkat ediniz.

 

5- Üyelik Formu’ndaAdı’m kabul edilmiyor ve “Hatalı” mesajı alıyorum. Neden?

 

Ad’ınızı yazarken sadece harf kullanınız. Hiçbir şekilde rakam (0, 1,…) ve/veya ( +-*_? ) ve benzeri yabancı karakterleri kullanmayınız.

 

6- Üyelik Formu’ndaSoyadı’m kabul edilmiyor ve “Hatalı” mesajı alıyorum. Neden?

 

Soyad’ınızı yazarken sadece harf kullanınız. Hiçbir şekilde rakam (0, 1,…) ve/veya ( +-*_? ) ve benzeri yabancı karakterleri kullanmayınız.

 

7- Üyelik Formu’ndaAdres’im kabul edilmiyor ve “Hatalı” mesajı alıyorum. Neden?

 

Adres’inizi yazarken sadece harf, rakam ve izin verilen ve parantez içinde belirtilen ( /:. ) bu  karakterler haricinde kesinlikle herhangi bir başka yabancı karakter kullanmayınız.

 

8- Üyelik Formu’nda yazmış olduğum Sabit Telefon numaram kabul edilmiyor. Neden? 

 

Sabit Telefon numaranızı yazarken rakam harici (0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9) herhangi bir başka karakter kullanmayınız. Telefonunuzu mutlaka “90 123 1234567” formatında yazınız. Eksik karakter bırakmayınız. Yurtdışından üye olan müşterilerimiz için de yakın bir zaman içinde ilgili alanlar açılacaktır. Bu alanın doldurulması mecburi olmadığı için, yurtdışından üye olmak isteyen üyelerimiz bu alanı boş bırakabilirler.

 

9- Üyelik Formu’nda yazmış olduğum Mobil Telefon numaram kabul edilmiyor. Neden?

 

Mobil Telefon numaranızı yazarken rakam harici (0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9) herhangi bir başka karakter kullanmayınız. Telefonunuzu mutlaka “90 123 1234567” formatında yazınız. Eksik karakter bırakmayınız. Yurtdışından üye olan müşterilerimiz için de yakın bir zaman için de ilgili alanlar açılacaktır. Bu alanın doldurulması mecburi olmadığı için, yurtdışından üye olmak isteyen üyelerimiz bu alanı boş bırakabilirler.

 

10- Üyelik Formunda yazmış olduğum E-posta adresim kabul edilmiyor. Neden?

 

E-posta adresinizi ve formatını lütfen tekrar kontrol ediniz.

 

11- “Hotmail” kullanıcısıyım (e-posta adresim “hotmail.com”, “hotmail.com.tr”, “hotmail.de” ve benzeri şekilde bitiyor), Üyelik Formu’nu doldurup göndermeme rağmen Üyelik Onay (Aktivasyon) Mesajım gelmedi, üyeliğimi aktive edemiyorum. Neden?

 

Hotmail’in gerekli ayarlamaları yapamaması dolayısıyla, “hotmail” uzantılı (örneğin “hotmail.com”, “hotmail.com.tr”, “hotmail.de” ve benzeri) e-posta adresleri ile sitemize üye olmaya çalışmak problem yaratmaktadır. Bu nedenle öncelikle eğer varsa aktif olarak kullandığınız bir başka e-posta adresi ile sitemize kolaylıkla üye olabilir, yoksa öncelikle ücretsiz olarak e-posta hizmeti veren servis sağlayıcılardan (örneğin Mynet, Yahoo, Google Gmail ve benzeri) bir e-posta hesabı edinerek gene sitemize kolaylıkla üye olabilirsiniz.

 

Mutlaka “hotmail” uzantılı e-posta adresinizle üye olmak istiyorsanız. Lütfen aşağıdaki yönlendirmeleri takip ediniz ve sitemize üyeliğinizi gerçekleştiriniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here