Sesi Çok Güzel Başvuru Formu – Sende Katıl FOX TV


FOX TV SESİ GÜZEL YARIŞMASI BAŞVURU FORMU

Fox TV ekranlarında başlayan ses ve yetenek yarışması Sesi Çok Güzel’e başvuru yapmak ister misiniz? Sunuculuğunu Bir Erkek Bir Kadın dizisinin başrollerinden Emre Karayel’in üstlendiği Fox TV’nin son dönemde çıkardığı yarışma projelerinin en önemlililerinden olan ve yaz aylarına damga vurması beklenen Sesi Çok Güzel’e nasıl başvuru yapabilirsiniz yazımızda anlatılmıştır.
FOX TV Sesi Güzel Yarışması Başvuru Formu‘nuna verilen adresten ulaşabilir ve sizlerde yarışmaya katılmak için gereken ön başvuru formunu doldurabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

Sesi Çok Güzel Yarışmacı Seçmeleri Ne Zaman Nerede?

Yarışmanın önümüzdeki günlerde ülke genelinde seçmeleri olacak. En çok merak edilen iller ise Ankara, İzmir, İstanbul sesi çok güzel seçmeleri ve Gaziantep Sesi Çok Güzel seçmeleri olacak mı gibi sorular. Ayrıca yarışmacı seçmelerinin Eskişehir, Konya ve Antalya‘da da yapılması bekleniyor.
Sesinize güveniyorsanız ve bende bu yarışmada olmalıyım diyorsanız vakit geçirmeden Ön Başvuru Formu Sesi Çok Güzel Yarışması doldurunuz. Sizlerde hayallerinize giden yolda bir adım atın ve sesinizi tüm Türkiye’ye duyurun.
FOX TV SESİ ÇOK GÜZEL YARIŞMASI HAKKINDA SORULARINIZI YORUM BÖLÜMÜNDEN İLETEBİLİRSİNİZ.