Hakkımızda

Künye

Haber Editörleri

Yemliha Toker

info@ozgurlukicin.com

Ali Toker

ali@ozgurlukicin.com

SEO Uzmanı

Yemliha Toker

info@ozgurlukicin.com

Basın Bültenleri

info@ozgurlukicin.com

Reklam

info@ozgurlukicin.com

Barındırma

Aysima Hosting

info@aysima.com

Yazılım

WordPress

Ajans Aboneliği

Reuters

The Economist

New York Times

Wall Street Journal

İLETİŞİM

Email : info@ozgurlukicin.com

Adres: Yahya Kemal Mah. Mithat Paşa Cad. No:25 Kağıthane /  İstanbul

Tel: 0533 233 83 19

Ozgurlukicin.com  tarafsız bilgi sağlamak amacı ile kurulmuş bir websitesidir. Tek amacı bilginin olabildiğince fazla kişiye ulaşmasıdır.

Yaşadığımız dünyada insanların en çok ihtiyaç duyduğu olguların ilk sıralarında teknoloji,önemli bir yer tutar. Eğer şehir hayatında yaşıyorsanız, hatta bir kır hayatı dahi yaşıyor olsanız, teknoloji en önemli gereksinimleriniz arasında yer alır.

İşte bu anlamda teknolojik hayatınıza yön veren bir pusulaya ihtiyaç duymaktasınız. Şuan bu ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz en önemli adreslerin birisindesiniz. Burası Ozgurlukicin.com

Ozgurlukicin.com size teknolojik anlamda sizlere birçok kolaylıklar sağlar. Teknolojiyle aranızın iyi olmasını sağlayacak en önemli unsurlardan birisi teknoloji haberleri ile ilgili yeteri kadar bilgiye sahip olmanızdır.

Eğer teknoloji haberlerini zamanında ve gerektiği gibi takip ederseniz hayatınızda bazı şeyleri yaşamak daha kolay olacaktır. O halde başta teknoloji haberleri olmak üzere size daha birçok imkan sunan Ozgurlukicin.com’udaha yakından tanıyalım.

Ozgurlukicin.com az zamanda önemli işler başaran farklı bir teknoloji sitesidir. Hoş ve kullanışlı bir temaya sahip olan sitede aradığınız şeyleri bulmak hiç de zor olmayacaktır.

Site güncel haberlerden oyun haberlerine kadar birçok kategoride sizlere hizmet vermektedir. Bu anlamda sitenin başlıca kategorileri güncel, internet, mobil, sosyal medya, güvenlik, oyun, donanım, oyun, yazılım ve webmaster’dır.