Özgür Bilgi Kanalı

Hakkımızda

Künye

Haber Editörleri

Yemliha Toker

info@ozgurlukicin.com

Ali Toker

ali@ozgurlukicin.com

SEO Uzmanı

Yemliha Toker

info@ozgurlukicin.com

Basın Bültenleri

info@ozgurlukicin.com

Reklam

info@ozgurlukicin.com

Barındırma

Aysima Hosting

info@aysima.com

Yazılım

WordPress

Ajans Aboneliği

Reuters

The Economist

New York Times

Wall Street Journal

İLETİŞİM

Email : info@ozgurlukicin.com

Adres: Yahya Kemal Mah. Mithat Paşa Cad. No:25 Kağıthane / İstanbul

Ozgurlukicin.comtarafsız bilgi sağlamak amacı ile kurulmuş bir websitesidir. Tek amacı bilginin olabildiğince fazla kişiye ulaşmasıdır.

Yaşadığımız dünyada insanların en çok ihtiyaç duyduğu olguların ilk sıralarındateknoloji,önemli bir yer tutar. Eğer şehir hayatında yaşıyorsanız, hatta bir kır hayatı dahi yaşıyor olsanız,teknolojien önemli gereksinimleriniz arasında yer alır.

İşte bu anlamda teknolojik hayatınıza yön veren bir pusulaya ihtiyaç duymaktasınız. Şuan bu ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz en önemli adreslerin birisindesiniz. Burası Ozgurlukicin.com

Ozgurlukicin.com size teknolojik anlamda sizlere birçok kolaylıklar sağlar. Teknolojiyle aranızın iyi olmasını sağlayacak en önemli unsurlardan birisiteknoloji haberleriile ilgili yeteri kadar bilgiye sahip olmanızdır.

Eğer teknoloji haberlerini zamanında ve gerektiği gibi takip ederseniz hayatınızda bazı şeyleri yaşamak daha kolay olacaktır. O halde baştateknoloji haberleriolmak üzere size daha birçok imkan sunan Ozgurlukicin.com’udaha yakından tanıyalım.

Ozgurlukicin.com az zamanda önemli işler başaran farklı birteknolojisitesidir. Hoş ve kullanışlı bir temaya sahip olan sitede aradığınız şeyleri bulmak hiç de zor olmayacaktır.

Site güncel haberlerden oyun haberlerine kadar birçok kategoride sizlere hizmet vermektedir. Bu anlamda sitenin başlıca kategorileri güncel, internet, mobil, sosyal medya, güvenlik, oyun, donanım, oyun, yazılım ve webmaster’dır.