Özgür Bilgi Kanalı

albaraka finansman ve kar oranları

Ortadoğu’nun pek çok ülkesinde faaliyet gösteren Albaraka Türk Katılım Bankası ülkemizde de bu sektörde yatırım yapmaya devam ediyor. Katılım Bankacılığı sektörünün ülkemizdeki etkili paydaşlarından birisi konumundaki banka, hemen her konuda müşterilerine nakit desteği sağlamaktadır. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın vatandaşa sunduğu finansman çeşitlerinde uyguladığı tarifelerle ilgili olarak finansman kâr oranlarını aşağıda bulabilirsiniz. İşte Albaraka Türk Katılım Bankası finansman çeşitleri ve kar oranları! Genel hesaplama oranları için tıklayınız ⇒https://www.albaraka.com.tr/hesaplama-araclari.aspx

Albaraka Türk Konut Finansmanı ve Kar 0ranları

Albaraka Türk Katılım Bankası ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için 10 yıla kadar, yani 120 aya kadar vadeli olarak nakit desteği sunmaktadır. Bankanın, müşterinin tercih ettiği vadeye göre uyguladığı kar oranları değişiklik göstermektedir. Şöyle ki;

60 aya kadar vadelendirerek Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan konut finansmanı kullanan vatandaşa banka tarafından uygulanan kar oranı aylık yüzde 1,1 seviyesindedir. Kullandığı finansmanı daha uzun vadelerde geri ödemek isteyen vatandaş için 60 aydan 120 aya kadar olan aralıkta vade tercih etme olanağı bulunmaktadır. Bu durumda uygulanacak kar oranı aylık yüzde 1,15 seviyesindedir. Finansman ve kar oranları için tıklayınız ⇒https://www.albaraka.com.tr/finansman-kar-oranlari.aspx

Albaraka Türk Katılım Bankası Sıfır Km. Taşıt Finansmanı Oranları

Araç sahibi olmak isteyen, lakin bunun için yeterli nakdi bulunmayan vatandaşlar, Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan taşıt finansmanı kullanabileceklerdir. Bankanın sağladığı taşıt finansmanı, bahse konu taşıtın sıfır kilometre ya da ikinci el olmasına göre farklılık göstermektedir. Buna göre, bankadan nakit desteği alarak sıfır kilometre bir araç almak isteyen vatandaşlar 48 aya kadar vadelendirerek finansman kullanabileceklerdir, bankanın bu finansman ürünü için vade farkı gözetmeksizin tayin ettiği kar oranı aylık yüzde 1,35 noktasındadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası 2.El Taşıt Finansmanı Oranları

  1. el bir otomobil sahibi olmak isteyen ancak bunun için imkanları kısıtlı olan vatandaşların da Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan finansman edinme olanakları vardır. Bu durumda vatandaşın karşılaşacağı kar oranı 48 aya kadar vadede sabit aylık yüzde 1,4 düzeyindedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası Dayanıklı Tüketim Finansmanı Oranları

Beyaz eşya başta olmak üzere, mobilya vb. gibi ev eşyalarına ihtiyaç duyan vatandaşlar bunların satın alınabilmesi için gereken nakdi Albaraka Türk’ten temin edebileceklerdir. 48 aya kadar finansman kullanarak dayanıklı tüketim malları alacak vatandaşa uygulanan kar oranı aylık yüzde 1,4 seviyesinde sabittir.

Albaraka Türk Katılım Bankası İşyeri Finansmanı Oranları

Kiracısı olduğu işyerini yahut farklı bir büro, ofis gibi bir işyeri mahiyetinde olan gayrimenkulü satın almak isteyen vatandaşlar Albaraka’dan 60 aya kadar vadeli olarak finansman desteğini aylık yüzde 1,4 kar oranından alabileceklerdir.

Albaraka Türk Katılım Bankası Arsa Finansmanı Oranları

Arsa sahibi olmak isteyen vatandaşlar arsa yatırımı için Albaraka Türk’ten 60 ay vadeli nakdi aylık yüzde 1,45 oranından çekebileceklerdir.

Albaraka Türk Katılım Bankası 2B Finansmanı Oranları

2B kapsamında gayrimenkulü bulunan vatandaşın bu kapsamda Albaraka’dan alabileceği destek yine 60 ay vadeli ve yine aylık yüzde 1,45 kar oranı üzerinden olacaktır.

Albaraka Türk Katılım Bankası Diğer Finansman Çeşitleri Ve Kar Oranları!

Albaraka Türk Katılım Bankası yukarıda belirttiğimiz finansman çeşitleri haricinde; eğitim finansmanını, diş sağlığı finansmanı, düğün organizasyonu finansmanı, hac ve umre finansmanı, tatil turu finansmanı ile yurt hizmeti finansmanı da sağlamaktadır. Bütün bu finansman çeşitleri 48 aya kadar vadeli olarak aylık yüzde 1,4 kar oranı üzerinden verilmektedir.

Albaraka Türk Yabancıya Konut Finansmanı

Ülkemizde konut satın almak isteyen yabancılar için de Albaraka Türk konut finansmanı imkanı sağlamaktadır. Bu kişiler için de uygulanan kar oranı şu şekilde belirlenmiştir. 60 aya kadar aylık yüzde 1,1 kar oranına tabi olan müşteriler, 120 aya kadar vade tercih etmeleri durumunda aylık yüzde 1,15 kar oranı ile nakit kullanabileceklerdir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.