Özgür Bilgi Kanalı

Anadolu Bank mevduatını kendisinde değerlendirmek isteyen vatandaşlar için birbirinden özel bankacılık ürünleri hazırlamış durumda. Klasik vadeli mevduat hesabında müşteriler kırık vadelerle istedikleri vade süresini tercih ederek birikimlerine getiri imkanı elde etmekteler. Bununla birlikte diğer vadeli mevduat hesaplarında farklı özellikler de bulunmaktadır.

Anadolu Bank Kuponlu Hesap kapsamında minimum 1 yıl vadeli maksimum 10 yıl vadeli hesap açılabilmektedir. Bu hesap türünde müşteri her ay birikiminin faiz getirisini çekebilmektedir. Kuponlu Hesap’ta ana paraya dokunulmadığı sürece müşteri her ay düzenli olarak faiz getirisini elde edebilmektedir.

Anadolu Bank Kuponlu hesap kapsamında sadece Türk Lirası cinsinden değil, dolar ve Euro cinsinden de mevduat değerlendirilebilmektedir. Her 3 para cinsinde de hesap açtırabilmek için alt limit 10 bin TL/dolar ve Euro olarak tayin edilmiştir.

E- Vadeli Mevduat Hesabı!

Anadolu Bank internet bankacılığı üzerinden müşterilerine e- vadeli mevduat hesabında azami faiz oranları sunmaktadır. E- vadeli hesap açtıranların normal vadeli mevduat hesaplarına göre daha yüksek faiz geliri elde etmeleri, bankaların şubecilik masraflarından kurtulduğu sanal ortamda bunu müşterilerine pozitif yönde yansıtması nedeniyledir.

Anadolu Bank e- vadeli mevduat hesabı kapsamında müşterilerine cazip faiz oranları sunmaktadır. Bu faiz oranı, müşterinin yatırdığı mevduat miktarına ve bu meblağın bankada kalma süresine göre farklılık arz etmektedir. Mevduat meblağının artması ve mevduatın bankada kalma süresinin yükselmesiyle doğru orantılı olarak elde edilecek faiz miktarı da yükselmektedir. Bilhassa 32 gün ve üzeri süreli mevduat yatırımlarında faiz getirisi tatmin edici noktalara ulaşmaktadır.

32 gün altında da bankanın müşterilerine sunduğu cazip faiz oranları bulunmaktadır. Bahse konu faiz oranları bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile öğrenilebilmektedir. E- Vadeli hesap açtırarak yüksek faiz getirisi edinmek isteyen müşterilerin minimum 500 Türk Lirası yahut bin dolar- bin Euro birikimi olmak durumundadır. Hesap kapsamında değerlendirilebilecek azami tutarlar ise 2 milyon TL, 500 bin dolar ve 500 bin Euro’dur.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.