Özgür Bilgi Kanalı

Şekerbank nakde ihtiyacınız olduğu her an yanınızda! “SMS Kredi” ürünü ile kredi başvurunuzu bankaya gitmenize gerek kalmadan yapıp, anında kredi kullanabilirsiniz. Bankanın SMS Kredi hizmeti dahilinde finansman sağlamak için talep ettiğiniz kredi tutarını ve TC Kimlik Numaranızı aralarında boşluk bırakarak yazıp, 1953’e kısa mesaj olarak yollayabilirsiniz. SMS ile kredi talebinizin cevabı anında cep telefonunuza banka tarafından gönderilmektedir.

SMS Kredi ürünü dahilinde 50 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlanabilmektedir. Şekerbank bahse konu ihtiyaç kredisi kapsamında 3 ile 48 ay arasında vadelendirme seçenekleri sunmaktadır. 48 aya kadar olan vadelerde müşteri özelinde ödeme planı oluşturulabilmektedir. Şekerbank SMS Kredi uyarınca faiz oranını müşterinin tercih ettiği vadeye göre uygulamaktadır. Buna göre 3 ila 24 ay aralığı için bankanın belirlediği faiz oranı aylık yüzde 1,72 noktasında, 25 ila 36 ay aralığında vade tercih edilmesi durumunda faiz oranı aylık yüzde 1,73 düzeyinde ve son olarak 36 ila 48 ay aralığındaki vade tercihleri için aylık faiz oranı yüzde 1,75 seviyesindedir.

Anında SMS Kredi Hesaplama!

Söz konusu tüketici kredisi tahsis koşulu olarak banka hayat sigortası yapılmasını talep etmekte ve kredi tahsis ücreti tahsis etmektedir. Kredi tahsis ücreti talep edilen tutarın azami binde 5’i kadar olabilmektedir. Hayat sigortası poliçe primi ise müşteriye ait olup müşteri özelinde değişmektedir.

SMS Kredi hizmeti uyarınca 36 ay vade ile 15 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri aylık yüzde 1,73 faiz oranından yararlanacak ve takribi 599 Türk Lirası taksitlerle kredi ödemesini tamamlayacaktır. 36 ay sonunda toplam 21 bin 600 Türk Lirası kredi geri ödemesi yapılmış olacaktır. Banka 75 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Çekilen kredi tutarına ve talep edilen ödeme vadesine göre kredi koşulları değişecektir. Kredi koşullarındaki diğer değişiklikler bankanın yetkisine olup tek taraflı olarak Şekerbank tarafından düzenlenebilmektedir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.