Özgür Bilgi Kanalı

Uzun çalışma hayatının akabinde emekli olan ve emekliliğinde rahat etmek isteyen vatandaşlarımız kendilerine özel hizmetler sunan banka ile çalışma isteğinde oluyorlar. Denizbank’ta emeklilere özel çıkarttığı kredi kartı “emekli bonus” ile bu talebe yanıt vermeyi planlıyor.

Denizbank’ın bütün müşterileri için temin ettiği bonus cardın tüm özelliklerine haiz olan ve bunun haricinde ayrıca diğer başkaca avantajlı özellikleri de bulunan emekli bonus, harcamalarda dahi kazanç olanağı sağlıyor.

Yurt içi ve yurt dışında yapılan bütün harcamalardan bonus kazanılabilen emekli bonusta, 1 bonus = 1 TL olarak konumlandırılmıştır. Bu yüksek kazanma oranı sayesinde, emekli vatandaş harcarken de kazanma fırsatı yakalamakta ve kazandıklarını da daha sonra anlaşmalı iş yerlerinde kullanma olanağına sahip olmaktadır. Emekli bonus sahibi müşteriler, taksit imkanlarından da ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Taksitli Nakit Avans Çekmek de Mümkün!

Denizbank’ın emekli bonus cardından yararlanan müşteriler, kartın bir diğer özelliği olan taksitli nakit avans imkanından da faydalanabilmektedirler. Kredi kartının toplam limitine göre bankaca tayin edilen taksitli nakit avans limiti kapsamında emekli müşteriler taksitli nakit avans kullanabilmekte ve edindikleri nakit avansı 1 yıla kadar kendi belirledikleri vadelerde geri ödeme olanağına kavuşmaktadırlar.

Denizbank emekli bonus ile fatura, kira, aidat gibi düzenli ödemeleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede nakdiniz bulunmasa dahi kredi kartından fatura ödemeleri gerçekleştirilmekte ve kredi kartı ekstresi geldiğinde ödemeler gerçekleştirilebilmektedir. Emekli bonus sayesinde faturalarda geç ödeme durumu ortadan kalkmakta ve istenmeyen fatura kesmeleri gerçekleşmemektedir.

Ayeıca Emekli Bonus cardda özel hayatınızı kolaylaştıran “Asistans Hizmetleri” bulunmaktadır. 7 gün 24 saat “0850 222 0 800” numaralı telefon aranarak danışmanlık hizmeti edinilebilmekte ve hatta evle ilgili diğer sıkıntılı durumlar karşılığında (anahtar unutma vs. gibi) hizmet alınabilmektedir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.