Özgür Bilgi Kanalı

Ziraat Bankası maximum kredi kartı

Ülkemizde hali hazırda faaliyet gösteren en köklü banka konumunda bulunan Ziraat Bankası müşterilerine pek çok alanda farklı bankacılık ürünleri sunmaktadır. Ziraat Bankası’nın her keseye uygun kredi kartları müşteri talebi doğrultusunda bankanın onayladığı limitle müşteriye verilmektedir. Ziraat Bankası maximum kredi kartları şu şekildedir.

Ziraat Maximum kredi kartı temelinde, harcama bakiyesine bağlı olarak Ziraat Bankası müşterilerine Ziraat Maximum Gold Kredi Kartı ya da Ziraat Maximum Platin Kredi Kartı da verebilmektedir. Bahse konu kredi kartlarının pek çok özelliği aynı olmakla birlikte Ziraat Maximum Platin Kredi Kartı’nda farklı bazı hizmetler de bulunmaktadır.

Ziraat Maximum Kredi Kartı Özellikleri

Ziraat Maximum kredi kartını kullanan kişilerin ne tür bir hizmetle karşılaşacaklarını şu şekilde sıralayabiliriz.

– Ülkemizde bulunan yaklaşık 200 bin maximum üyesi iş yerinden Ziraat Maximum kredi kartı ile alış veriş yapan müşteriler maxi puan kazanma fırsatı yakalayacaklardır. Söz konusu maxi puanlar sonraki alış verişlerde kullanılabilecektir. Ayrıca maximum kampanyalarından faydalanmak da müşterilerin avantajları arasındadır. Detaylar için tıklayabilirsiniz ⇒http://www.ziraat.com.tr/tr/Bireysel/Kartlar/Pages/ZiraatMaximumKrediKartlari.aspx

– Geliriniz doğrultusunda kredi kartı limit artırım talebinde ya da limit azaltma talebinde bulunabilirsiniz.

– Ziraat Maximum kredi kartı kullanan müşteriler hesap kesim tarihini ve son ödeme tarihini kendileri tayin etme hakkına sahiptirler.

– Ziraat maximum kredi kartı kullanan müşteriler bankanın ATM’lerinden 7 gün 24 saat kalan limitlerini, taksitli alış verişlerini ve dönem içi harcamalarını kontrol etme hakkına sahiptirler. Bu işlemler için herhangi bir ücret ödemek durumunda değildirler.

– Ziraat Maximum kredi kartı sahipleri sevdikleri kişiler için ek kart çıkartma hakkına sahiptirler. Bahse konu ek kart, asıl kart limitinden harcama yapacaktır. Ek kart tanımlatılacak kişinin 15 yaşından büyük olması yeterlidir.

Ziraat Bankası maximum kredi kartı sahibi müşteriler kredi kartından nakit avans kullanabilir ve kullandıkları nakit avansı diledikleri zaman geri yatırarak faiz işlemesini durdurabilirler.

– Ziraat Bankası maximum kredi kartı ile talimat verilmesi durumunda internetten alış veriş yapmak da mümkündür.

Ziraat Bankası maximum kredi kartı ile yapılan harcamalar bankaya başvurularak ek maliyetle ekstra taksitlendirilebilmektedir.

– Ziraat Bankası maximum kredi kartı ekstresi posta yoluyla alınabileceği gibi, e-posta yoluyla ve kısa mesaj olarak da alınabilmektedir.

– Ziraat Bankası maximum kredi kartı ekstresindeki asgari tutar ödendikten sonra kalan borç ek maliyetle taksitlendirilip kolayca geri ödenebilmektedir.

– Ziraat Bankası maximum kredi kartı temassız özelliği de olduğundan 50 lira altındaki harcamalarınızı şifre girmeden yapabilmeniz mümkündür. Temassız özellik kullanılarak yapılan 50 lira üzeri harcamalarda ise şifre girilmesi gerekmektedir.

Bu sayede dolandırıcılık faaliyetleri önemli ölçüde engellenirken, bir yandan da müşterinin rahatlığından ödün verilmemektedir. Dileyen müşteriler Ziraat kredi kartı temassız ödeme özelliğini tamamen kapattırma hakkına sahiptirler.

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yaparak Ziraat Maximum kredi kartı sahibi olmak isteyen vatandaşlar; Ziraat Bankası şubelerinden, Ziraat Bankası resmi internet sitesinden, Ziraat Bankası internet şubesinden, Ziraat Mobil’den, Ziraat Bankası Çağrı Merkezi’nden ya da Ziraat Bankası ATM’lerinden Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapabilmektedirler.

Ziraat bankası bünyesinde bulunan diğer kredi kartı çeşitleri aşağıdaki gibidir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.