Özgür Bilgi Kanalı

Ülkemizdeki bankacılık sektörünün öncülerinden biri konumunda olan İş Bankası, sektöre getirdiği yeniliklerle her daim adından söz ettirmeyi başarıyor ve adeta arkasından gelenlere yol açıyor. İş Bankası vatandaşa sunduğu kredi kartı ürünleri ile de farkını ortaya koyuyor. İşte isteyen herkesin başvurabileceği İş Bankası kredi kartı çeşitleri

1- İş Bankası Maximum Kredi Kartı

İş Bankası vatandaşları harcama alışkanlıklarından mesleklerine, sahip oldukları aylık gelirden öncelik verdiği kredi kartı özelliklerine (taksit, puan, aidat vb.) ve hatta hayat görüşlerine kadar değerlendirerek pek çok farklı kredi kartı ürünü sunmaktadır. Bu kartların temeli ve “standart” diyebileceğimiz özelliklere sahip olanı İş Bankası Maximum Kredi Kartı’dır.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı ile vatandaşlar yüzbinlerce mağazadan alış veriş yapabilmekte, alışverişlerini dilerlerse taksitlendirebilmekte ve bu alışverişleri karşılığında puan toplayabilmektedirler. Bu puanları da bir sonraki alışverişlerinde para yerine kullanabilmektedirler.

2- İş Bankası Maximum Premier Kredi Kartı

İş Bankası’nın yurtdışı bağlantısı olan müşterileri için tasarladığı İş Bankası Maximum Premier Kredi Kartı, İş Bankası’nın standart maximum kredi kartında bulunan bütün özelliklere sahip olmakla birlikte, farklı bir kaç özelliği daha bünyesinde barındırmaktadır.

İş Bankası Maximum Premier Kredi Kartı sahibi müşteriler TL limitlerinin yanında dolar ve Euro limitlerine de sahip olmakta ve bu para birimleri üzerinden alış veriş yapabilmektedirler.

3- İş Bankası Maximum Gold Kart

İş Bankası Maximum Gold Kart ile uzun müşterilerine standart maximum kredi kartı özelliklerini sunmasının yanında dolar ve Euro limiti de açmakta ve yine müşterisinin puan biriktirmesine imkan tanımaktadır. İş Bankası Maximum Gold Kart taksit özelliğine de sahiptir.

4- İş Bankası Maximum Platinum Kart

İş Bankası’nın gerek daha uzun dönemli müşterisi olan kişileri tercih ederek, gerekse harcama bakiyesini göz önünde bulundurarak verdiği İş Bankası Platinum Kart bütün özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. İş Bankası Platinum Kart ile müşteriler dünyanın her yerinde ayrıcalıklı alış veriş yapmakta ve hizmet almaktadır.

5- İş Bankası İş’te Üniversiteli Kredi Kartı

Üniversite öğrencilerini de düşünen Türkiye’nin ilk özel bankası olma konumundaki İş Bankası, İş’te Üniversiteli Kredi Kartı ile gençlerin kredi kartına olmasına imkan tanımaktadır. Bu kartta da taksit yaptırma ve puan biriktirme özellikleri mevcuttur.

6- İş Bankası İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı

Kredi kartına aidat ücreti ödemek istemeyen müşterilerini de düşünen İş Bankası, üniversite öğrencilerine İş’te Üniversite Aidatsız Kredi Kartı’nı sunmaktadır. Bu kredi kartında gençler yıllık aidat ücreti ödemezken maximum üye iş yerleri haricinde puan biriktirme imkanından da yararlanamamaktadırlar.

7- İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı

İş Bankası maximum kredi kartı özelliklerinden yararlanmak ancak yıllık kart ücreti ödemek istemeyen müşteriler İş Bankası aidatsız kredi kartını tercih edebileceklerdir. bu kartla maximum üye iş yerleri haricinde puan biriktirme mümkün olmamaktadır. Aidatsız kredi kartı kullanmak isteyenler için ideal bir karttır.

8- İş Bankası Maximum TEMA Kredi Kartı

Çevre hassasiyeti üst seviyede olan müşterileri için İş Bankası tarafından geliştirilen İş Bankası Maximum TEMA kredi kartı kullanılarak alış verişlerinizden TEMA vakfına bağış yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu ücret sizin cebinizden çıkmamakta ve İş Bankası tarafından karşılanmaktadır. Standart kredi kartı özelliklerinin tamamı İş Bankası TEMA kredi kartında da mevcuttur.

9- İş Bankası Makro Maximum Kredi Kartı

Makro markete özel olarak İş Bankası tarafından geliştirilen İş Bankası Makro maximum kredi kartı sayesinde Makro Market’ten alış veriş yapan müşteriler ekstra puan kazanabilmekte ve cazip kampanyalardan yararlanabilmektedirler.

Tüm bu kredi kartları bireysel müşteriler için İş Bankası tarafından geliştirilmiş olup, ayrıca tüzel ve şirket müşterileri için de İş Bankası farklı kredi kartı ürünleri sunmaktadır.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.