Özgür Bilgi Kanalı

Teknolojinin hayatımıza yerleşmesi, neredeyse çoğu zamanımızı alması sebebiyle artık pek çok işimizi internet üzerinden halleder olduk. Fatura ödemeleri, alışverişler derken artık kredi çekerken bile bankaya gitmeye gerek kalmadı. QNB Finansbank bu alanda müşterilerine “online kredi” hizmeti sunuyor. Kefilsiz QNB Finansbank Online Kredi ile paranız anında hesabınıza geliyor.

QNB Finansbank Online Kredi hizmeti dahilinde, hafta sonu, akşam, gece, hafta içi fark etmeden yani 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz zaman kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank İnternet ve Cep şubelerinden başvuru yapabileceğiniz ihtiyaç kredisine anında ulaşabilirsiniz. Detaylar için tıklayabilirsiniz ⇒https://www.qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/online-kredi.aspx

Online Kredi kapsamında üstelik kefil şartı aranmamaktadır. Evraksız, imzasız, kefilsiz krediye uygun faiz oranları ile sahip olmak bir tık kadar uzağınızda. Şubeye gidip, sıra bekleme derdi olmadan temin edebileceğiniz tüketici kredisi aylık yüzde 1,27 faiz oranından başlayan oranlarla müşteriye sunulmaktadır. Aylık yüzde 1,27 faiz oranı sadece Online Kredi’ye mahsustur. Üstelik geri ödemelerde 48 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır. QNB Finansbank Online Kredi kapsamında azami 48 ay vadelendirme yapabilmektedir. Bahse konu ihtiyaç kredisi uyarınca banka minimum 1.000 TL maksimum ise 35 bin TL finansman sağlamaktadır.

QNB Finansbank Online Kredi uyarınca yapılan başvurunun onaylanmasının ardından, talep edilen meblağ anında hesaba aktarılmakta ve kullanılabilir duruma gelmektedir. QNB Finansbank Online Kredi kapsamında uygulanan faiz oranları müşterinin kredi skoruna göre farklılık göstermektedir. Yani size uygulanacak olan faiz oranını başvuru sırasında öğrenip, kredinizi kullanabilirsiniz. Online Kredi dahilinde müşteri skoruna göre belirlenen faiz oranları aylık yüzde 1,27, 1,31, 1,48, 1,59, 1,69, 1,72 şeklinde farklılık gösterebilmektedir.

Banka söz konusu kredi kapsamında kredi tahsis koşulu olarak müşterinin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşterinin yaşına, cinsiyetine, çekilen kredi tutarına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca QNB Finansbank kredi tahsis bedeli de tahsil etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadardır.

QNB Finansbank Online Kredi Dahilinde Örnek Hesaplama

QNB Finansbank Online Kredi ürünü koşullarından faydalanarak 30 bin TL finansman sağlayan bir müşteri 48 ay vade ile kredi geri ödemelerini gerçekleştirecektir. Müşteri, belirlenen kredi skoruna göre aylık yüzde 1,27 faiz oranından faydalanabiliyor ise kredi geri ödemelerini aylık 886 TL’lik taksitlerle geri ödeyecektir. Çekilen bahse konu meblağ için banka BSMV (Banka Sigorta Muameleleri Vergisi) dahil olmak üzere 157,5 TL dosya masrafı (kredi tahsis ücreti) tahsil edecektir. Bunun yanı sıra kredi koşullarında bulunan hayat sigortası poliçe bedeli bin 43,05 TL civarında olacaktır. Vade sonunda 30 bin TL olarak kullanılan kredi geri ödemesi 42 bin 517 TL olarak yapılmış olacaktır.

kredi hesaplama

Detaylı kredi hesapla ⇒https://www.qnbfinansbank.com/hesap-makinesi/kredi-hesap-makinesi.aspx#taksit-ihtiyac

QNB Finansbank Online Kredi dahilinde yine 30 bin TL finansman sağlayan lakin, belirlenen kredi puanına göre aylık yüzde 1,59 faiz oranından yararlanabilecek müşterinin kredi hesaplaması ise şu şekilde olacaktır. Müşteri 1,59 faiz oranı ile 30 bin TL’yi 48 ayda geri ödeme sözü ile kullanırsa aylık taksit miktarı 960 TL olacaktır. Banka, hayat sigortası prim bedeli olarak bin 65 TL civarında bir meblağ tahsil edecektir. Dosya masrafı olarak belirlenen 157,5 TL vade süresi ve faiz oranına göre değişmemektedir. 30 bin TL olarak kullanılan kredi vade sonunda 46 bin 72 TL olarak ödenmiş olacaktır.

QNB Finansbank müşteri ihtiyaçlarına göre ürünler hazırlayıp, sunmaktadır. Söz konusu Online Kredi başvurusunda bulunmak için QNB Finansbank internet yahut cep şubesine girebilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.