Özgür Bilgi Kanalı

Vakıfbank, bankacılık hizmetlerini her geçen gün daha da çeşitlendirerek müşterilerinin hizmetine sunmaya devam ediyor. Son olarak Vakıfbank tarafından oluşturulan cepte kazan uygulaması ile banka, müşterilerine kredi kartı kampanya takip imkanı tanımış oldu. Vakıfbank cepte kazan uygulaması nedir detaylıca bakalım ve Vakıfbank cepte kazan uygulaması avantajlarını belirtelim.

Vakıfbank cepte kazan uygulaması, yalnızca Vakıfbank müşterilerinin yararlanabileceği bir mobil uygulamadır. Vakıfbank tarafından geliştirilen bu uygulamaya akıllı cep telefonu kullanıcıları mobil storelar üzerinden ulaşabileceklerdir. Ayrıca Vakıfbank’ın resmi internet sitesi aracılığıyla da bu uygulamaya sahip olmak mümkündür. Vakıfbank cepte kazan uygulamasını cep telefonuna indiren Vakıfbank müşterisi kredi kartı ile ilgili kampanyalardan avantajlara, taksit artışından ekstra puana kadar pek çok fırsata kavuşacaktır.

Vakıfbank Cepte Kazan Uygulaması Avantajları!

Vakıfbank Cepte Kazan Uygulamasını cep telefonuna indirerek kullanmaya başlayan Vakıfbank müşterileri pek çok farklı avantaj elde etme şansını yakalayacaklardır. Şöyle ki; bu uygulama sayesinde başta Vakıfbank’ın kredi kartına getirdiği her bir yeni özellikten uygulama sahipleri anında haberdar olacaktır.

Vakıfbank kredi kartı sahipleri için düzenlenen kampanyalar öncelikle Vakıfbank Cepte Kazan Uygulamasından müşterilere haber verildiğinden kampanya kaçırma durumu ortadan kalkacaktır. Bahse konu kampanyalara katılım Vakıfbank Cepte Kazan Uygulaması sayesinde bir tık ile mümkün olacaktır. Bu sayede bankaya gitme ya da müşteri hizmetleri ile görüşerek kampanyaya dahil olma gibi angaryalardan kurtulunulacaktır.

Vakıfbank söz konusu uygulamayı indirerek kullanan müşterilerine özel kredi kartı tekliflerini, yani kredi kartı kullanımına göre hediye yahu puan önerilerini Vakıfbank Cepte Kazan Uygulaması üzerinden yapmaktadır.

Vakıfbank Cepte Kazan Uygulamasının gelişmiş ara yüzü sayesinde uygulamayı kullanan Vakıfbank müşterisi hangi kampanyaya dahil olduğunu ve dahi hangi kampanyaya dahil olmadığını uygulama üzerinden kolayca görme fırsatı yakalayacaktır.

Ayrıca Vakıfbank’ın bahse konu uygulama üzerinden “bildirimler” kısmında müşteriye özel teklifler sunduğunu ve bilgilendirme geçerek her daim güncel fırsatlardan müşteriyi haberdar ettiğini de belirtmekte fayda var.

Vakıfbank üye iş yeri olan market, teknoloji market ya da benzin istasyonu gibi alanlarda sunulan fırsatlara dair de banka tarafından bu uygulama aracılığı ile müşterilere bilgi verilmektedir.

Vakıfbank Cepte Kazan Uygulamasını Kimler Kullanabilir?

Vakıfbank Cepte Kazan Uygulamasını Vakıfbank müşterisi olan ve aynı zamanda akıllı telefon kullanan herkes kullanabilir. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken husus, söz konusu akıllı telefonların IOS 7 veya Android 4.2 sürümlerden birini kullanıyor olması gerekmektedir. Zira Vakıfbank Cepte Kazan Uygulaması bu tabanı kullanan cep telefonlarına uygun olarak geliştirilmiştir.

Vakıfbank müşterisi olmayan vatandaşların Vakıfbank’ın Cepte Kazan Uygulamasını telefonlarına indirseler dahi kullanamayacaklarını özellikle belirtmekte yarar var. Siz de Vakıfbank Cepte Kazan Uygulamasını indirmek ve kredi kartına özel indirimlerden, avantajlardan ve fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, bu durumda yapmanız gereken şey Vakıfbank müşterisi olmaktır. Vakıfbank müşterisi olmak için Vakıfbank şubelerine başvurabileceğiniz gibi, bankanın resmi internet sitesi vasıtasıyla hem müşteri talep formu doldurabilir, hem de Vakıfbank kredi kartına başvurabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, akabinde Vakıfbank Cepte Kazan Uygulamasını indirerek kullanabileceklerdir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.