Özgür Bilgi Kanalı

Piyasalar her zamankinden çok daha hareketli bir halde. Dünyanın içerisinden geçtiği kritik süreçte; gerek piyasaları incelemek, gerek döviz, petrol ve altın gibi emtialar hakkında anlık takip yapmak daha da güçleşmiş durumda. Bu durumu dikkate alan Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulaması ile yatırımcılara önemli bir kolaylık sağlamakta.

Günümüzde hemen herkesin cebinde olan akıllı telefonlara indirilerek kullanılabilen Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulaması ile anlık veri takibi yapılabilmekte. Bu veri takibi için öncelikle uygulamayı indirmek ve giriş yapmak gerekmekte.

Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulamasından Yapılabilecekler Nelerdir?

Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulaması sayesinde gerek Borsa İstanbul, gerekse yurt dışı piyasaları takip edilebilmektedir. Bununla birlikte dolar ve Euro başta olmak üzere onlarca farklı döviz de anlık olarak incelenebilmektedir. Aynı şekilde petrol fiyatları yakinen izlenebilmekte; altın, gümüş ve platin gibi onlarca farklı değerli metalin uluslararası piyasadaki fiyatı takip edilebilmektedir.

Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulamasına giriş yapan Vakıfbank müşterisi bahde konu bütün yatırım araçlarına dilerse yatırım yapabilmek imkanına da kavuşacaktır. Anlık bazda küresel çaptaki gelişmeleri Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulaması üzerinden takip etme imkanı yakalayan müşterinin yatırımların da kaybetme ihtimali bu sayede azalmaktadır.

Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulaması üzerinden alış ya da satış emri verebilen Vakıfbank müşterisi, yatırımları ile ilgilenme fırsatı bulamadığı anlarda dahi bu emirleri sayesinde yatırımlarını yönetme imkanına sahip olacaktır.

Belirli bir noktaya kadar yükseldiğinde yatırımının satılmasını isteyen kişi Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulaması sayesinde her daim yatırımını takip etmek zorunda kalmayacak ve yatırımı istediği seviyeye geldiğinde otomatik olarak kar realizasyonu gerçekleşmiş olacaktır.

Aynı şekilde, belli bir yatırım aracının düşüş trendine girebileceğini ön gören vatandaş belirli bir noktaya al emri koyarak o noktadan yatırım yapma olanağına Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulaması sayesinde kavuşacaktır.

Tüm bunların yanında günlük ekonomi haberlerinden önümüzdeki sürece dair ekonomi takvimini bulabileceğiniz Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulaması, kullanıcısına piyasalara dair her ne varsa onu sunmayı vadetmektedir. Vaadini de başarı ile yerine getirdiği görülmektedir.

Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulamasını akıllı telefonlarınıza sanal marketler aracılığı ile indirebilirsiniz. Android tabanlı telefonlar için Google Play uygulamasını kullanarak, IOS tabanlı akıllı cihazlar için de App Store uygulamasını ziyaret ederek Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulamasını edinmek mümkündür.

Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulamasını kullanmak için Vakıfbank müşterisi olmak gerekmekte olup, uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra Vakıfbank internet bankacılığından ya da Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasından kullanıcı adı ve şifrenizi oluşturabilirsiniz. Sonrasında Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazılımsal olarak Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulamasının minimum gereksinimleri Android tabanlı cihazlar için 4.0.3 ve IOS tabanlı cihazlar için de IOS 9 ve üzeridir. İnternet bağlantı hızının da minimum EDGE seviyesinde olması Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulamasının sağlıklı çalışması için gerekmektedir.

Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulama Vakıfbank müşterileri için tamamen ücretsiz olup, yapılan işlemler nedeniyle herhangi bir kesinti ya da komisyon uygulanmamaktadır. Vakıfbank’ın verdiği bu hizmetten yararlanmak için bankanın resmi internet sitesi aracılığıyla müşterisi olmak mümkündür. Sonrasında yukarıda belirttiğimiz adımları uygulayarak Vakıfbank Trade Online Mobil Uygulama sahibi olabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.