Özgür Bilgi Kanalı


Aslan burcu erkeğinde, aslanın fiziksel özelliklerini görebiliriz. Aslan erkeklerinin gür saçları vardır. İlk baktığınızda saçları dikkatinizi çekebilir. Aslan burcu erkeğinin boyu ne çok kısadır be de çok uzundur, orta boylu zayıflardır. Bazı aslan erkeğinin göbekli olduğunu görürüz. Yemeğe ve yeni tatlara düşkün olan aslanlarda kilo problemi görülebilir. Giyimlerine kuşamlarına dikkat ederler. Marka takıntıları olabilir çünkü kaliteli gözükmek isterler. Beğendikleri bir ayakkabı varsa kaç para olursa olsun alabilirler. Yüzlerinde gözleri çok dikkat çeker. Gözleri ayrıca çok sağlıklıdır.
Aslan burcu erkeği çok içtendir. Aslan burcu olup da somurtan bir kişiyi göremezsiniz. İnsanlara sıcak davranırlar. Karşıdakiler kim olursa olsun kibar bir tavır içinde olurlar. Sinirlenmediği sürece çok keskin cümleleri onlardan duyamazsınız.Her ortama ayak uydururlar. Kişiler aslanın muhabbetini çok beğenir. Anlayış yaklaşımlarıyla çoğu kişi tarafından sevilir.
Aslan burcunun liderlik ruhunsan bahsedebiliriz. İş hayatında başarılı olmak ister ve bunun için ne gerekiyorsa yapar. Uzunn mesailer yapar. Kendine bir hedef koyar ve buraya ulaşmak için adım adım ilerler. Çok acele davranmazsa mutlaka istediği hedefe ulaşır. Özel hayatında da bu tavrını görebiliriz. İlişkisinde yöneten o olsun ister. Yönlendirmelere gelmez. Bir kişiye ilgi duyduysa ona ulaşmak için çaba gösterir. Aslan erkeği övgüye bayılır. Onu bol bol övün ve nasıl özgüvenli hissettiğini farkedin. Aslan burcu erkeğiyle iyi geçinmek istiyorsanız onu takdir edecek şeyler söylemelisiniz.
Aslan erkeğini kızdırmamaya çalışın. Aslan erkeği genel itibariyle sıcaktır ama aniden sinir patlamalarını görebilirsiniz. Sinirleri saman alevi gibidir. Sinirlendiğinde biraz bekleyin 5 dakika sonra sinirleri yatışacaktır ve hiçbir olmamış gibi davranacaktır. Sinirlendikleri konuyu unuturlar ve büyük bir olay olmadığı sürece kin gütmezler. Aslan burcu erkeği sevimlilik yapar ve zeki olduğunu gösteren espirilerle insanları etkiler. Çözüm üreten pratik zekası iş ortamında da özel ilişkilerinde onun çok işine yarar. Bir kriz durumda hemen ne yapacağını ve ne söyleyeceğini düşünür. Çözüm üretir ve durumu kurtarır.
Aslan erkeği çok gururludur. Onun grurunu kıracak birşey yapmamalısınız. Onun gururu çok önemlidir. Herşeyi unutur ama gururunu kıran cümleyi asla unutmaz. Gururunu kırarsanız gönlünü almak için epey uğraşmanız gerekebilir. Aslan burcu çok hiperaktiftir. Yerinde duramaz. Birkaç işi aynı anda yapmak ister. Sadece bir işe yoğunlaşamazlar. Bu yoğunlaşamama durumu bazen başını belaya sokabilir. Aynı anda birkaç kursa giderler. Her gittikleri kursta da başarılı olmak isterler.
Aslan kraldır ve krallar gibi bir yaşam sürdüğünü göstermek ister. Marka kıyafet giymekten hoşlanırlar, gösterişli bir evleri vardır. Araba alacaklarsa gösterişli bir arabayı tercih ederler. Hayatlarına alacak kişi de gösterişli olmalıdır. Bakımlı hatta çok süslü bir kadın onun hoşuna gidecektir. Dikkat çekmek için kimsede bulunmayan saatleri takarlar. Sert ve acımasız görüntüsünün dışında yumuşacık aşka aç bir yürek vardır. Aşık olmak ve ruhlarını doyurmak ihtiyaçlarıdır.
Aslan erkeğinin arkadaş çevresi fazladır. Çok sıcak kanlı olduğu için arkadaş edinmekte zorluk çekmezler. Arkadaşlarının bir derdi olduğunda hemen yardıma koşar. Aslan bir arkadaşınız varsa bir derdinizde hemen onu aramalısınız. Yardımseverlikleri içten gelse de gözde olmak istemelerinin bunda etkisi de vardır. Eğlenmek için de aslan erkeği idealdir. Moraliniz bozuksa varlığıyla sizi eğlendirecektir. Yüzünüzü güldürür, size iyi gelir.
Aslan erkeği dışarıda vakit geçirmekten hoşlansa da evinde vakit geçirmeyi de sever. Aile kavramı onun için önemlidir. Çok uzun zaman evinde kalmaz ama evinde kaldığında gayet mutlu ve huzurludur. Ailesindeki birayleri laf söyletmez, onları korur. Aşk hayatında sahiplenicidir. Bir kişiye odaklanmakta zorlanan aslan burcu eğer aşık olursa duygularının peşinden gidecektir ve sadık kalacaktır. Onun mantığına göre bir ilişki ya vardır ya yoktur. Beklemeyi, belirsizliği sevmez. Aşırı tutkuları vardır ve romantik olacaklardır. Sürprizler yapmayı severler. Pahalı hediyeler almak hoşlarına gider. Kendilerini kusursuz buldukları için hayatındaki kadını da kusursuz görür. Kıskanç bir yapısı vardır. Sevdiğini kıskanır ama başkası tarafından sevgilisinin çekici bulunması da onun gururunu okşar. Eğer aslan burcunu aldatırsanız sizden intikam alabilir. Kaybetmeyi kolay kolay hazmedemez.
Aslan burcu evlendiğinde iyi bir eş, iyi bir baba olacaktır. Tıpkı bir aslan gibi hayatın zorluklarına göğüs gerecektir ve çocuklarına bakacaktır. Çalışmak ve onlara bakmak zoruna gitmez. Eve geldiğinde eşinin sıcak tavrı onu ailesine daha da bağlar. Aslan erkekleri çocuklarına iyi davranırlar ve tüm güçleriyle korurlar. Aslan burcunda hoşunuza gitmeyen birşey varsa ona tatlı bir dille söylemelisiniz. Sert bir tavırla söylerseniz sizinle inatlaşacak ve asla değişmeyecektir. Onun yumuşak zamanını yakalayıp söylemelisiniz. Tartıştığınızda sizin kalbinizi kırdığında hiçbir şey demeden bir köşeye çekilin. Kırıldığınızı jest ve mimiklerinizle belli etmelisiniz. Aslan burcu bir süre sonra kırıldığınızı anlayacak gönlünüzü alacaktır.
Aslan burcu erkeği çok güçlü kadınları hayatlarına almazlar çünkü ilişkide bir numara kendileri olmalıdır. Daha ılımlı, daha kontrol edilebilir kadınlar onlara daha uygun olacaktır. İlgili, fedakar kadınlarla uzun bir ilişki yaşayabilirler. İnatçı ve dediğim dedik biriyle yapamazlar. Aslan burcu erkeği lüksü çok sevdiği için sevgilisini ünlü restorantlara götürecektir, herkesin övdüğü mekanlara gittmek isteyecektir. Aslan erkekleri alkole düşkün olabilir. Romantik zamanlar anlayışında şampanya yada şarap içmek olabilir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.