Özgür Bilgi Kanalı

Bugün Ay, Yengeç burcunda hareket ediyor. Aileye yönelik konular ön plana çıkarken, koruma, korunma ihtiyacı da artıyor. Gün içinde kadınlarla ilgili anıların duyguları canlandırabilir. Akşam saatlerinde özgürlük ihtiyacı artarken, geçmişle bağlantılı olaylar kuşku yaratabilir. Gizlenmek istenen konular etkileyici olabilir.

KOÇ

Sabırsız ve heyecanlı olabileceğiniz bir gün. Uzaklardan alacağınız beklenmedik bir haber yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz. Fakat bu haliniz geçici. Duygularınızı açıkça ifade etmekte zorlanmayacak ve sıcak ilişkiler kurmayı başaracaksınız. İlginç ve beklenmedik aşk maceralarına girebilirsiniz.

BOĞA

Bugün çalışmalarınızı düşündüğünüz gibi sürdüreceksiniz. Dikkatinizi kendinize yöneltecek ve yaşantınızı daha da hareketlendirecek girişimlerde bulunacaksınız. Yeni planlar yapabilir, bunları dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Parasal konulara yönelik yeni beklentiler içine girebilirsiniz.

İKİZLER

İletişim trafiğinizin biraz karmaşık olacağı bir dönemdesiniz. Düşünceler zihninizden hızla geçiyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Şu sıralar yeni tanıştığınız kişilerle hemen samimiyet kurup aklınızdan geçen her şeyi anlatmamalısınız. Sizi yanlış anlayabilirler. Sabırlı davranmaya çalışın.

YENGEÇ

Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Kararlarınızı etkileyecek bazı haberler alabilirsiniz. Yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Yavaş olsa da çok hoş gelişmeler içinde bulunuyorsunuz. Anlayışlı bir tutum içine girebilir, enerjinizi yapıcı yönde kullanabilirsiniz.

ASLAN

Yeni istek ve heyecanlar duymak isteyebilir, yaşantınızı daha farklı hale getirmek için gayret gösterebilirsiniz. Ancak aceleci davranmayın. Yeni girişimde bulunmak için bir süre beklemenizde yarar var. Olayları iyimser ve anlayışlı bir açıdan değerlendirmeye özen göstermelisiniz.

BAŞAK

Yeni yatırımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak, tedbirli davranın ve aldığınız teklifleri dikkatle araştırın. İş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalar olabilir. İsteklerinizi açık bir biçimde anlatmaya özen gösterin. Birden fazla konuyla ilgilenirken dağılabilirsiniz.

TERAZİ

Aşk duygularınız yükselmekle birlikte zaman zaman endişeli bir tutum içine girebilirsiniz. Huzursuzluğunuzu sevdiğinize ve çevrenize yansıtmaktan kaçının. Moralinizi yükseltmek için gayret göstermeli, olayları fazla büyütmemelisiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz güçlü.

AKREP

Hareketli bir dönemdesiniz. Aile bireyleri ve çocuklarınızla ilgilenebilir, iş arkadaşlarınızla olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Ancak, şu sıralar, karşılaşacağınız aksilikler karşısında ani öfkelere kapılmamanızı öneririm. Planlarınızı uygulamak için acele etmemenizde yarar var.

YAY

Moraliniz yüksek. Ancak, bugün beklemediğiniz tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Bazı işlerin gecikmesi yüzünden kafanız iyice karışabilir. Sabırlı olun ve olayların gelişmesini bekleyin. Aslında sürpriz tekliflerle karşılaşmanız mümkün. Dikkat gerektiren konularda tedbirli olun.

OĞLAK

Bugün, arkadaşlarınızın davranışlarından etkilenebilir, onları yanlış anlayabilirsiniz. Yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Çalışma sırasında aniden aklınıza gelen başka bir fikri uygulamak isteyebilirsiniz. Bunun sonucunda elinizdeki işi tamamlamanız gecikecek.

KOVA

Olayları değerlendirirken acele etmeyin. Yüksek bir moralle çok hoş çalışmalar yapacak ve elinize geçen fırsatları iyi kullanmak isteyeceksiniz. Ancak, harekete geçmek için acele etmemeniz gereken bir dönemdesiniz. Aldığınız teklifleri bir kez daha gözden geçirmenizde yarar var.

BALIK

Bugün zihin faaliyetleriniz oldukça yoğun. Aşırı sorumluluklar almak durumunda kalabilirsiniz. Dostlarınız ve komşularınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Ayrıca çocuklarınızın sorunlarıyla ilgileneceksiniz. Ancak, bunları büyütmeyecek, ilişkilerinizin güçlenmesini sağlayacak yardımlarda bulunacaksınız.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.