Özgür Bilgi Kanalı

Bugün Ay, Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gökyüzündeki etkiler, kendine güven, cesaret, yapılan işlerde gösteriş ve yönetim arzusunun güne hakim olacağını işaret ediyor. Akşam saatlerinde iletişim ve ilişkiler açısından zorlayıcı etkiler var. Önceki durumlar sorun yaratabilir. Bugün uyumun sağlanabilmesi için, bazı kısıtlamalara ve kurallara uyulması gerekebilir.

KOÇ: Çalışmalarınızla ilgili meydana gelen bazı gelişmelerin beklediğiniz kadar hızlı olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak, bu düşünceyi Merkür’ün yarattığını unutmayın. Acele etmenin zamanı değil. Atılımda bulunmak için sabırlı olun. Bugün duygularınız güçleniyor. Kendinizi iyi hissedeceksiniz.

BOĞA: Son derece duyarlı olduğunuz bir gün. Olayları derinliğine ele alacak ve farklı istekler içine gireceksiniz. Ancak, duygusal yoğunluğunuza rağmen sakin ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Uzaklardan alacağınız bir haber yüzünden huzursuzluk duymanız mümkün. Gecikmeler fazla önemli olmayacak.

İKİZLER: Yeni gelişmeler meydana gelecek ve bunlar yepyeni duygular oluşturacak. Bugün kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Çalışmalarınızı alıştığınız gibi sürdürmeye devam edeceksiniz. Fakat yakınlarınız yüzünden kendinizi zorlayabilir yepyeni ve bambaşka isteklerin itici gücünü içinizde hissedebilirsiniz.

YENGEÇ: Sakin ve kararlı davranabilirsiniz. Fakat, içinizden yükselen bazı duygular sizi zorlayabilir ve farklı istekler içine itebilir. Parasal konularda kendinizi fazla zorlayacak yatırımlarda bulunmanız mümkün. Sabırsız ve öfkeli bir tutum içine girebilirsiniz. En iyisi şu ara seyahate çıkmak.

ASLAN: Bugün karşılaşacağınız olaylardan heyecan duyabilirsiniz. Olumlu ve anlayışlı davranmaya başlayacak, böylece ilişkilerinizi yeniden düzenleyeceksiniz. Burcun son günleri doğanlar katı tutumlarını sürdürmeye devam edebilirler. Fakat, burcun ilk günleri doğanlar çok daha iyimser olacaklar.

BAŞAK: Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizin hareketlendiği bir dönemdesiniz. Düşüncelerinizi açıklayabilir, tanıdıklarınızın desteğini alabilirsiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı sürdürürken ilginç tekliflerle karşılaşmanız mümkün. Karar vermek için gelişmeleri beklemeniz yararlı.

TERAZİ: Bazı isteksizlikler duyabilirsiniz. Bütün bunların kafanızı karıştıran düşüncelerden kaynaklandığını bilmelisiniz. Daha önce üzerinde durmadığınız konuları ince eleyip didikleyebilirsiniz. Tabii bunun sonucunda yorgun düşeceksiniz. Dikkatinizi sevdiğiniz işlere yöneltmeniz gerekiyor.

AKREP: Bugün biraz alıngan ve duygusal olsanız bile yeni atılımlarda bulunmak için uygun bir dönem. Başarılı girişimlerde bulunabilir, ilginç projeler üretebilirsiniz. Seyahate çıkmak, kültürel faaliyetlerde bulunmak, keyfinizi arttıracak. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir.

YAY: Bugün kendinizi daha rahat ve sakin hissedeceksiniz. Olumlu duygular içine girecek ve elinize geçen fırsatları değerlendirmek gerektiğini düşüneceksiniz. Yaşantınızda meydana gelecek yeniliklere açık bir tutum içinde bulunmaya özen gösterin. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmaya çalışın.

OĞLAK: Bugün Karşılaştığınız bazı olaylardan etkilenebilirsiniz. Ancak, tepkilerinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Fikirlerinizi hemen söylemeyin. Düşündüklerinizin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Aceleci ve kararsız bir tutum içine girebilirsiniz. Köklü değişimler döneminde bulunuyorsunuz.

KOVA: İçinizden yükselen istekler doğrultusunda harekete geçmeden önce yapacaklarınızı bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Bugün karşılaştığınız olaylardan ve duyduğunuz haberlerden kolay etkilenebilir, alıngan bir tutum içine girebilirsiniz. Ancak bu durum geçici. Katı bir tavır içinde bulunmayın.

BALIK: Gelişmeler tam istediğiniz gibi olmasa bile olumlu olacak. Yüksek bir anlayışla ilişkilerinizi sürdürebilir, fırsatları değerlendirmeyi başarabilirsiniz. Dikkatinizi ayrıntılara yöneltebilir, bu sırada bütünü gözden kaçırabilirsiniz. Yakınlarınızın ve dostlarınızın fikirlerini alabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.