Özgür Bilgi Kanalı

Gün içinde gerçekleşen Ay-Merkür açısı sezgisellikten çok, mantığı ön plana çıkaran gelişmeleri işaret ediyor. Bugün uzun zamandır görmediğiniz kişilerle görüşebilirsiniz. Geçmişle bağlantılı işler ve anlaşmalar yeniden gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde Ay, Jüpiter’le kavuşum açısı içinde olacak. İyimserlik artıyor. Fırsatları arttıran etkiler ve yurt dışı bağlantılı olaylar gündeme gelebilir.

KOÇ

Meydana gelen olaylar duygularınızı harekete geçirecek. Aceleci bir tutum içine girmekten ve sert tepkiler göstermekten kaçının. Bugün eski bir arkadaşınızla tesadüfen karşılaşabilir, huzursuzluk duyabilirsiniz. Kafanızı karıştıran düşüncelerden uzaklaşmaya çalışın.
BOĞA

Bugün büyük istekler duyabilir ve artan sorumluluklar nedeniyle daha çok çalışmanız gerekebilir. Özellikle baskı yaratan duygulardan kurtulmak için öfkeli ve sert davranmaktan kaçınmalısınız. Fakat alacağınız bir haber keyfinizi yerine getirecek. Arkadaşlarınızla birlikte olmak ve neşeli ortamlarda bulunmak rahatlamanızı sağlayacak. Huzursuz duygular içine girerek ilişkilerinizi zorlamayın. Kararlarınızı arkadaşlarınıza anlatmak için acele etmeyin.

İKİZLER

Yaptığınız işleri yeniden gözden geçireceksiniz. Hataların farkına varabilir, düzeltmek için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkileriniz gündeminizde olacak. Çalışma hayatınız ve kariyerinizle ilgili bazı fırsatlar karşınıza çıkabileceği gibi bazı kayıplar da yaşanabilir. Ancak bunları fazla büyüterek ortağınızla iletişiminizde gerginliğe yol açmamalısınız.

YENGEÇ

Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Parasal konulara yönelik başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Uyumlu ve sıcak ilişkiler kurabilir, sevdiğinizin desteğini alabilirsiniz. Moraliniz giderek yükseliyor.
ASLAN

Bugün duyduğunuz haberlerden etkilenebilir, duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Dikkatinizi dağıtan gelişmeler olabilir ve arkadaşlarınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Eviniz veya iş yerinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Fakat karar vermek için acele etmeyin.
BAŞAK

Geleceğe yönelik beklentileriniz artıyor. Planlarınızın üzerinde çalışacak ve projelerinizi uygulamak için harekete geçeceksiniz. , arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın desteğini alacak, başarılı projeler yapacaksınız.
TERAZİ

Dikkatli ve kararlı davranmaya çalışın. Gereksiz tartışmalara girmeyin. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Aslında ilginç gelişmeler moralinizi ve kendinize olan güveninizi yükseltiyor. Fakat maddi konularda sizi zorlayacak kararlar almadan önce bir kez daha düşünün.

AKREP

Enerjinizi tam kapasiteyle kullanabilir, başarılı atılımlar yapabilirsiniz. Hem iş, hem de aşk hayatınızda çok hoş gelişmeler meydana gelmeye başlayacak. Olumlu ve anlayışlı tutumunuzla çevrenizi etkileyebilirsiniz.
YAY

Bugün kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Ancak, yine de çalışmalarınızı büyük bir heves ve istekle sürdürmeye devam edeceksiniz. Kendinizi yenileyeceğiniz ve değiştireceğiniz bir dönemdesiniz. İçinizden yükselen sorumluluk duygusu sizi yönlendirebilir ve farklı istekler içine girebilirsiniz.
OĞLAK

Başarılı ve kararlı çalışmalar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ancak sevdiğinizle aranızdaki ilişkilerde biraz sabırlı davranmalı, ona anlayış göstermelisiniz. Arkadaşlarınızın ilgisi keyfinizi yerine getirecek.
KOVA

Elinizde olmadan gelişen bazı durumlar nedeniyle çalışmalarınızda aksama ve gecikme yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Daha önceden bilmediğiniz aleyhinize çalışan bazı kişiler ortaya çıkabilir ve bazı kayıplar meydana gelebilir. Olumlu ve iyi niyetli bir tutum içine girerek kuruntularınızdan uzaklaşırsanız, başarılı olacaksınız.
BALIK

Son derece keyifli organizasyonlar yapabilir, arkadaşlarınızla uyumlu bir çalışma içinde bulunabilirsiniz. İnceleme ve araştırma yapmak için uygun bir döneme giriyorsunuz. Bugün sevdiğinizle ilgili uzun zamandır beklediğiniz haberleri alacaksınız.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.