Özgür Bilgi Kanalı

Bugün sabah saatlerinden itibaren Boğa burcunda ilerleyen Ay, gün boyunca güven ve huzur arayışının etkili olacağı gelişmeleri işaret ediyor. Öte yandan gökyüzünün konumu hem Neptün hem de Mars’ı harekete geçiriyor. Meydana gelen olaylar yaratıcılığı ve hayal gücünü arttırırken şaşırtıcı ve heyecan verici gelişmeler de ortaya çıkabilir. Bilincinizin derinlerinde saklı kalmış duyguları sergileyebilir, isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilir ve farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Fakat hayal gücünüzü zorlayan beklentiler hayal kırıklıklarına yol açabilir. Akşam saatlerinde Ay- Satürn’ü tetikliyor. Sorumluluklar, yaşlı veya otorite konumunda olan kişiler, ciddiyet gerektiren işlerle ilgili konularda yaşanacak gelişmelerin dikkat çekebileceğini işaret ediyor.

KOÇ
Maddi konularda yeni gelişmeler kendini gösterebilir, bazı yatırımlarınız değer kazanabilir. Bunun dışında bazı olumsuzluklar da gün içerisinde kendini gösterebilir. Bunların üzerinde düşünüp uygun hareket ettikten sonra yatırımlarınız ve düzenli gelir getiren birikimleriniz konusunda yeni planlar yapabilirsiniz.

BOĞA
Kişisel konularda yeni kararlara varabilir, bunları hemen uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. Öte yandan kendinizle ilgili konularda düşünebilir, ciddi kararlar verebilirsiniz. Sorunlu ilişkileriniz varsa düzeltmek için üzerine gitmekten kaçınmalı, işleri daha kötü hale sokmaktan geri durmalısınız.

İKİZLER
Endişe ve karamsarlık gün boyunca üzerinizde olabilir, duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilir, yakınlarınızın davranışlarından etkilenebilirsiniz. Endişelerinizi sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Karşılaşacağınız bazı kişiler düşüncelerinizi değiştirmenize yardımcı olabilir

YENGEÇ
Bugün sosyal hayatınız hareketleniyor. Arkadaşlar ile birlikte olabilir, beraber çok güzel ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Öte yandan sevdiğiniz kişi ile de bir araya gelebilir, geleceğe yönelik özel planlar yapabilirsiniz. Girişimleriniz konusunda dikkatli olmalı, bazı yanıltıcı durumlara karşı hazır olmalısınız.

ASLAN
Gün içerisinde toplumsal statünüz ön planda olabilir ancak bu konu ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hedefleriniz ve bununla ilişkileriniz konusunda ise geleceğe yönelik yeni planlar yapabilir, girişimlerinizde başarıya ulaşabilirsiniz.

BAŞAK
Güven arayışı içerisinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Yurt dışı konuları gündeme gelebilir, ileriye yönelik eğitim amaçlı seyahatler planlanabilir. Yaratıcı çalışmalar için de tedaviler için de uygun bir gün. Öte yandan duygusal yönünüzün ön planda olması muhtemel.

TERAZİ
Başkalarından gelecek olan destekler konusunda hareketli olayların yaşanacağı bir gündesiniz. Evinizle ilgili olaylar ön plana çıkabilir, bazı önemli gelişmeler ardı ardına yaşanabilir. Maddi anlamda ise hiç olmadığınız kadar agresif bir tavır sergileyebilir, bir şeylere sahip olmak adına güçlü bir istek duyabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altına almalısınız.

AKREP
İlişkilerde yeniden yapılanma ve uyum ihtiyacı içindesiniz. İhtiyacınız olan konularda sevdiğinizin arabuluculuk yeteneğinden faydalanabilirsiniz. Bu arada ikili ilişkinizde ya da ortaklığınızda çok ciddi bir karar aşamasında olabilirsiniz.

YAY
Günlük işlerinizin yoğun olacağı bir gündesiniz. Bu arada uzmanlaşmış olduğunuz konularda yardımınız talep edilebilir, danışmanlık yapabilirsiniz. Kaza ve küçük çaplı yaralanma, berelenmelere karşı hazır olmalı, gereğini yapmalısınız. Kişisel bakım ve güzellik içinse fazla harcamalardan kaçınmalı, gerekirse başka güne ertelemelisiniz.

OĞLAK
Aşk ve eğlence konusunda olumlu bir gün sizi bekliyor. Bugün sevdiğiniz ile birlikte olmak isteyecek birlikte eğlendirici aktivitelere katılacaksınız. Gün içinde yaratıcı çalışmalara adım atmak için ilham bulabilir, duygusal ani iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bugün karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın.

KOVA
Bugün eviniz ve aileniz ile ilgili harcamalarınız artabilir. Aslında aceleci davranmayın. Sonradan tutumlu davranmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Öte yandan işle ilgili yeni kararlar almanız gerekebilir. Duygusal alanda ise zorluklar çıkabilir, karamsar ve isteksiz bir tavır içine girebilirsiniz.

BALIK
Yakın çevreniz, kuzenleriniz, komşularınız ile yakın ilişkide olabilir, birbirinize yeni haberleri aktarabilirsiniz. Gün içinde yakınlarınız ile ortaklaşa çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz. Fakat dikkatli olmalı ve yanıltıcı durumlara, hayal kırıklıklarına karşı hazır olmalısınız.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.