Özgür Bilgi Kanalı

Başak burcunda ilerleyen Ay, bugün detayların bizi her zamankinden daha fazla uğraştıracağını işaret ediyor. Gün içinde düzen, hijyen gibi konuların ön plana çıkması söz konusu.

KOÇ

Bugün günlük işlerinizle her zamankinden daha fazla ilgilenebilir, daha önceden ertelemiş olduğunuz rutin işlerle uğraşabilirsiniz. İş yerinizdeki çalışmalarınız çeşitli formaliteler nedeniyle yavaşlayabilir ve kayıplar meydana gelebilir. Sağlıkla ilgili konularda da dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

BOĞA

Size mutluluk veren konulara yöneliyorsunuz bugün. Sevdiğinizle birlikte vakit geçirebilir, yaptığınız seyahat planlarında olumlu yenilikler ortaya koyabilirsiniz. . Aşk konusunda hiç beklemediğiniz bir kişiden ilgi görebilir, teklif alabilirsiniz. Öte yandan dini ve ahlaki konulara da ilgi duyabileceğiniz bir gündesiniz.

İKİZLER

Ev yaşantınız ve ailenizle ilgili konular bugün sizin için önemli olacak. Beklentilerle ilgili konularda aile bireyleri arasında tartışma yaşanabilir. İstediklerinizi yaptırmak için tehditkar bir tavır takınmanız ilişkilere zarar verebilir.

YENGEÇ

Eğitim, bilgi ve kişisel gelişimle ilgili konular bugün gündeminizde olacak. İş ortağınız veya eşiniz sayesinde üstünde çalıştığınız konularda olumlu yeni kararlar alabilir ve önemli dönüşümler yaşayabilirsiniz.

ASLAN

Maddi konular bugün sizin için önemli olacak. Yatırımlarınız ve kişisel gelirlerinizle ilgili uğraşmanız gereken formaliteler nedeniyle kayıplar meydana gelebilir, harcamalar artabilir. Risk almak isteyebilirsiniz ama borç, kredi meselelerinde de hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Tedbirli olmalısınız.

BAŞAK

Ay’ın burcunuzdaki etkisi sayesinde detaylara olan düşkünlüğünüz artıyor. Sevdiğinizle birlikte geçireceğiniz akşamla ilgili yaptığınız titiz hazırlıklarla karşınızdakini olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

TERAZİ

Elinizde olmadan yaşanacak bazı gelişmeler nedeniyle bugün üzerinde çalıştığınız işlerde sorunlar, gecikmeler meydana gelebilir. Özellikle evinizle ilgili yaptığınız çalışmalara, oluşan hatalar yüzünden, yeniden başlamak durumunda kalabilirsiniz.

AKREP

Sosyal açıdan sizin için aktif ve bereketli bir gün olabilir. İleriye yönelik plan ve düşünceleriniz devam ediyor. Ani kararlar almaktan çekinin ve özgürlük arzunuzu biraz da olsa dizginlemekten geri durmayın. Paylaşacağınız, ortaya koyacağınız düşünceler alışılmışın dışında olsa da etrafınızı etkileyi başaracaksınız.

YAY

İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konular bugün gündeminizde olacak. Özellikle parasal konularda gireceğiniz yoğun çaba ve mücadele sizi zorlayabilir. Çalışmalarınızda yaşanacak maddi kayıplar nedeniyle huzursuz olabilirsiniz. Fakat hedeflerinize ulaşmanın yolunun sebat etmek olduğunu fark edecek, yeni planlara girişeceksiniz.

OĞLAK

Yüksek eğitim ile ilgili ilginç haberler alabileceğiniz gibi yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular bugün gündeminizde olacak. Plüton’un burcunuzdaki etkisi sayesinde iplerin kendi elinizde olmasından haz duyuyorsunuz. Üzerinde çalıştığınız işlerde gücünüzü ortaya koyarak insanları etkileyebilirsiniz.

KOVA

İş yerinizde ithalat ve ihracatı ilgilendiren konularda beklenmedik gelişmeler vuku bulabilir. Başkalarından beklenen destekler konusunda sıkıntılar yaşayabilir, pişmanlıklar duyabilirsiniz.. Ayrıca evinizle ilgili harcamalarınız artabilir. Bunlara rağmen, yeni çözümler üretebilir, bu sayede bu sıkıntılı süreci en zararsız şekilde atlatabilirsiniz.

BALIK

İkili ilişkiler bugün sizin için önemli olacak. İş ortağınızla birlikte çeşitli toplantılara katılabilir ve güçlü kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Öğleden sonra bilgi ve eğitim konularına yönelik projelerinizde de olumlu gelişmeler yaşanabilir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.