Özgür Bilgi Kanalı

Güneş’in Terazi Burcundaki yolculuğu bugünden itibaren bitiyor ve Akrep Burcunda dolaşmaya başlıyor. Bu demektir ki, Akrep burçları bugünden itibaren morallerinin yükselmeye başladığını hissedecekler.
Güneş’in hayat veren enerjisi, Akreplerin enerjisini iyice yükseltecek ve böylece yapabilme güçleri artacak. Sahip oldukları potansiyeli tam olarak ortaya koyabilir, planlarını başarılı bir şekilde ifade edebilirler.
Akrep Burcu özelliklerinin tam olarak ortaya çıkacağı bu devre içinde yönetmek ve iktidar duyguları da öne çıkacak.

AKREP DÖNEMİNDE BURÇLAR NASIL ETKİLENECEK?
KOÇ
23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu burçtaki gezegen yoğunluğu, size tutku patlamaları yaşatabilir. Hedefinize ulaşmak adına her şeyi göze alabilirsiniz. Bu dönemde uzlaşmacı olmanızda her şeyi yıkıp dökmeden önce olaylara iki yönden de bakmanızda fayda var. Sonuçta arzuladığınıza kavuşabilirsiniz ama ulaşmaya çalıştığınız hedefinizin gerçekten size yarar sağlayıp sağlamayacağını da düşünmelisiniz. Bu süreçte, borç-alacak, miras konuları veya hisseler gündemde olacak.
BOĞA
23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu burçtaki gezegen yoğunluğunu ve yedinci evin etkilerini arttırıyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar, bunlarla ilgili anlaşmalar ve hukuksal konular gündeminizde kalmaya devam edecek.

İKİZLER
23 Ekim’de Güneş’te Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu burçtaki gezegen yoğunluğu günlük hayatınızla ilgili vurguyu arttırıyor. Hayatı kendinizi ve içinde bulunduğunuz koşulları bütün ayrıntıları ile gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu durum rahatsız edici ve yorucu olabilir. Olayları fazla didiklemeyin ve çok fazla derinleşmemeye özen gösterin. Çok fazla derinleşmek fırsatları kaçırmanıza neden olur. Bu dönemde sağlığınıza da özen göstermelisiniz.

YENGEÇ
23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu burçtaki gezegen yoğunluğu beşinci evinizin etkilerini arttırıyor. Aşk hayatınız, mutluluğunuzu ilgilendiren konular, çocuklarla olan ilişkileriniz, gündemde kalmaya devam edecek. Şans oyunları ve spekülatif konularla da ilgilenmeye devam edeceksiniz. Bu dönemde şansınızın yükseldiğini hissedebilirsiniz.

ASLAN
23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu burçtaki gezegen yoğunluğu dördüncü evinizin etkilerini arttırıyor. Aile içinde sorunlar ve zorlayıcı olaylar artabilir. Ailede otorite konumunda bulunan kişilerle yaşayacağınız problemlere dikkat. Aile büyüklerinizle güç mücadelesi içine girmemeye özen gösterin. Sonradan pişman olmamak için yapılacak en doğru hareket duygularınıza kapılmadan, sabırla beklemek. Eğer güç mücadelesine girmeyi tercih ederseniz, gücünüzü karşı tarafa kabul ettirseniz bile onu çok kırabilir ve gereksiz yere huzursuzluk yaratabilirsiniz. Bu yüzden haklı bile olsanız kontrollü davranmalısınız.

BAŞAK
23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu evde bulunan Satürn ve Merkür’le birlikte bu evle ilgili gezegen yoğunluğu artıyor. Gezegenler, yakın çevreniz ve iletişimle alakalı olan konuları tetikleyecek. Bir süredir yakın çevrenizle ilgili hareketli gelişmeler yaşatan olaylar şimdi daha da etkileyici olacak. Çevrenizle çok daha fazla iletişim kurabilir, kısa yolculuklara çıkabilir, alacağınız haberlerden heyecan duyabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz kendinize olan güveninizi ve enerjinizi arttıracak. Arkadaşlarınız, kardeşleriniz veya yakınlarınızdan gelecek destekler cesaretli ve mücadeleci yanınızı ortaya koymanızı sağlayacak.

TERAZİ
23 Ekim’de Güneş’te Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu burçtaki gezegen yoğunluğu, parasal konuları ilgilendiren ikinci evinizi etkiliyor. Maddi kaynaklarınızı söz konusu olduğunda oldukça atak ve cesaretli davranabilirsiniz. Bu konularda kendinize olan güveniniz yüksek. Fakat bu dönemde uzlaşmacı olmanızda her şeyi yıkıp dökmeden önce olaylara iki yönden de bakmanızda fayda var. Sonuçta arzuladığınıza kavuşabilirsiniz ama ulaşmaya çalıştığınız hedefiniz yüzünden bütçenizi zora da sokabilirsiniz. Bu süreçte, gelirlerinizi arttırmaya yönelik çabalarınız artacağı gibi harcamalarınız da artabilir.

AKREP
23 Ekim’de Güneş’te Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu burçtaki gezegen yoğunluğu sizin üzerinizdeki etkilerini arttırmaya devam ediyor. Artan cesaretiniz ve kendinize olan güveniniz istediğiniz başarıyı elde etmenizi sağlayabilir. Yükselen beklentilerinizi karşılamak için gereken enerjiye ve güce sahipsiniz. Tek yapacağınız harekete geçmek ve çalışmak.

YAY
23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu burçtaki gezegen yoğunluğu yüzünden iyice içinize dönebilir ve yalnızlığı tercih edebilirsiniz. Veya kontrol dışı olaylar yüzünden kuruntu ve endişeler içine girebilir, hayatı kendinize zehir edebilirsiniz. İçine düştüğünüz kurban psikolojisinden kendinizi bir an önce kurtarmalı ve dikkatinizi farklı konulara yöneltmelisiniz. Yardım organizasyonları, yardım kuruluşları içinde yer almak içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum için bir alternatif olabilir. Yine bu süreçte geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirebilir, bunlarla ilgili altyapı hazırlıklarına girişebilirsiniz. Olayları fazla didiklemeyin ve çok fazla derinleşmemeye özen gösterin.

OĞLAK
23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu burçtaki gezegen yoğunluğu sizi daha sosyal ve dışa dönük yapabilir. Sosyal hayatınız, dostluklar ve organizasyonlar gündemde kalmaya devam edecek. Oldukça aktif bir sosyal hayatınız olabilir, toplantıdan toplantıya koşturabilirsiniz. Dostlarınızla birlikte olmaktan keyif alsanız bile zaman zaman onlarla sorunlar yaşayabilirsiniz. Geleceğiniz ve umutlarınızla ilgili olumlu gelişmeler olması sizi mutlu edecek.

KOVA
23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu burçtaki gezegen yoğunluğu iş ve kariyerinizle ilgili gelişmelerin etkilerini daha çok hissetmenizi sağlıyor. Bu etki altında işlerinizde durgunluk ortaya çıkabilir, işteki sorumluluklarınız artabilir, kendinizi yeterince gösteremeyebilirsiniz. Engeller yüzünden kariyer hedeflerinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Öte yandan geri giden Merkür’ün etkisiyle daha önce kaçırmış olduğunuz bir iş fırsatı tekrar ayağınıza kadar gelebilir. Yeni bir iş anlaşmasına imza atabilirsiniz.

BALIK
23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor. Akrep burcunda bulunan Merkür ve Satürn’le birlikte bu evle ilgili gezegen yoğunluğu artıyor. Bu etki akademik eğitim, felsefe, yabancılar ve yabancı ülkeler, seyahatler gibi konuların hareketlenmesini sağlayacak. Ay sonuna kadar olan süreç son derece hareketli olabilir ve pek çok kişiyle tanışabilir ve pek çok yolculuk yapabilirsiniz. Böylece kendinizi birçok yönden geliştirme imkânı bulabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.