Özgür Bilgi Kanalı

Bugün akşama doğru ay Aslanda yaratıcılığın ve kendini gösterme arzusunun arttığı bir dönem. Gösterişli çalışmalar yapılabilir. Yönetici konumunda bulunan kişileri ve önemli kişileri daha fazla ön plana çıkartmak çabası artabilir. Ancak aşırı kibir ve gururdan ve gösterişten kaçınmak ta gerekebilir.

KOÇ

Çevrenizle olan ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gereken bir gündesiniz. Sert ve kırıcı tutumlardan uzak durmalı ve daha yapıcı bir tavır takınmalısınız. Bunu özellikle de eşinize karşı göstermeli, hatalı olsa bile anlayışı eksik etmemelisiniz. Akşam saatlerinde eğlenceli faaliyetlere katılabilir hem bedeninizi dinlendirebilir hem de ruhunuzu sakinleştirebilirsiniz.

BOĞA

Çalışma konusunda yoğun bir istek içerisinde bulunabilir, buna göre hareket edebilirsiniz. Kendinizi çalışmaya, hizmet etmeye, bir şeyler üretmeye kaptırabilir, yorgun düşebilirsiniz. Bu hareketlilik yüzünden kendinizle ilgili bazı konuları ihmal etmemelisiniz. Akşam saatlerinde ailenizle ilgili problemlerle uğraşabilirsiniz.

İKİZLER

Yoğun bir aktivite trafiği içerisine girebilir, eğlenceli ve güzel bir gün geçirmek adına kendinizi oradan oraya taşıyabilirsiniz. Ancak bu tavrınız mali açıdan bir belirsizlik yaşadığınız şu günlerde sizi zor ve can sıkıcı bir duruma sokabilir. Akşam saatlerinde yakınlarınızla birlikte olabilir, geçmişle ilgili konuları konuşabilirsiniz.

YENGEÇ

Gün içinde aile içinde yaşanan gerginliklerden etkilenebilirsiniz. Olayların sizi savurmasına izin vermeyin. Akşam saatlerinde yaratıcı eğlencelere karşı olan merakınız ile yeni harcamalar yapabilirsiniz. Ancak yapacağınız harcamalar konusunda dikkatli olmalı, bütçenize göre davranarak eğlenmelisiniz.

ASLAN

Bir süredir görüşmediğiniz kardeş ya da akrabalar ile bir araya gelebilir, bir süre önce yaşanmış tatsız konuları gündeme getirebilirsiniz. Alacağınız sert karşılıklar konusunda hazır olmalı, ancak kendinizi bu zorlayıcı durum karşısında ezdirmemelisiniz. Akşam saatleri Yeni kararlar vermek, yeni ifadeler, yeni düşünceler, yeni bir ben oluşturma konusunda çok istekli olabilirsiniz. Bu yeniden yapılanma süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanabilir.

BAŞAK

Yakın arkadaşlarınıza karşı her zaman olumlu bir tavır içindesiniz. Onlar da bunun farkındalar. Memnuniyetlerini göstermek adına dostlarınız tarafından özel bir yemeğe davet edilebilir, ilgi odağı olabilir, duygusal ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde elinizde olmayan gelişmeler, olaylar, haberler yüzünden biraz sıkılabilirsiniz. İçinizdeki kırılgan, hassas yanınızı korumaya biraz daha dikkat etmeli, olanlara karşı daha olgun bir tavırla yaklaşmalısınız.

TERAZİ

İş ile ilgili konularda yeni gelişmeler yaşayabilir, ofis içindeki yeni yapılanma yüzünden canınız sıkılabilir. İçgüdülerinize göre hareket edebilir, yeni projeler üretebilirsiniz. Akşam saatlerinde mutluluğunuzu veya çocukları düşünerek yapmayı düşündüğünüz bir organizasyonda beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, ancak neticesinde çok mutlu olabilirsiniz.

AKREP

Duygusal açıdan yoğun ve güçlü olduğunuz bir gündesiniz. Duygusal, içsel dünyanıza yeni şeyler katmak ve bir nebze daha rahatlatmak için yeni öğretilere ya da mistik konulara ilgi duyabilir, bu konuda bilgili kişilere danışabilirsiniz. Akşam saatlerinde gösteriş merakınız başınıza iş açabilir. Öncelikle hedeflerinize ve sorumluluklarınıza konsantre olmalı isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni planlar yapmalısınız.

YAY

Sıkıntılara rağmen yanınızda güvendiğiniz ve sevdiğiniz kişi ile bir olmak, zorluklara göğüs germek sizi daha güçlü kılıyor olabilir. Öte yandan kendi emeğiniz olmadan gelebilecek maddi kazançlara karşı hazır olmalı, gelecek maddi birikimi çok dikkatli kullanmalısınız. Akşam saatlerinde hiç hesapta olmayan seyahat planları gündeme gelebilir. Yeni yerler ve yeni insanlarla tanışmak için güzel bir fırsat elde edebilirsiniz.

OĞLAK

Evliliğiniz ile ilgili konularda her zaman duygusal ve kırılgan bir tutum içinde bulunmuş olabilirsiniz. Ama bu tavrınız ilişkinizi daha da yıpratıcı bir hale dönüştürebilir. Bu kırılgan tutumunuz eşiniz tarafından hoş görülmüyor olabilir. Akşam saatlerinde başkalarından beklenen maddi yada manevi desteği planladığınızın aksine zamanında alamayabilirsiniz. Bu olasılıklara karşı hazır olmalı, kendinize yeni planlar yapmalısınız.

KOVA

Günlük işlerinizi yapmak, iş yerinizde yoğun bir şekilde çalışmak, yapılması gereken diğer angarya işlerle ilgilenmek konusunda kendinizi hem çok isteksiz hem de çok bitkin hissedebilirsiniz. Ancak bugünün işini yarına bırakmamakta fayda var. Akşam saatlerinde konuşma üslubunuz ile eşinizi kırabilir, hiç istemeden de olsa durduk yere evliliğiniz için yaralayıcı bir gerginlik başlatmış olabilirsiniz. Özür dilemek ya da küçük bir hediye onarıcı olabilir.

BALIK

Günü yüksek bir eğlence, gezi isteği ile açabilir, sevdiğiniz, âşık olduğunuz kişi ya da çocuklarınız ile birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Sportif faaliyetlere katılabilir, kendinize yeni bir görünüm kazandırmak adına yeni kararlar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif verici ve eğlenceli konularla ilgilenmek istediğiniz artıyor. Ancak ayrıntılarla uğraşmak, yeni metodlar yaratmak gibi ihtiyaçlar doğabilir ve bu konuda büyük zorluklar yaşayabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.