Özgür Bilgi Kanalı


Koç erkeğinin dikkat çeken bir fiziği vardır. Koç erkeği vücutlarını çok önemserler. Biraz göbeği çıksın onu dert eder ve spora başlar. Koç erkeğinin çoğu kaslıdır ve göğüs kısımları yapılıdır. Koç erkeğinin yüzü koçlara benzer. Gözleri, burunları küçüktür ve çeneleri biraz çıkıktır. Kendilerine çok güvenirler. Giyimlerine çok önem verirler. Markaya, kaliteye bayılırlar. Çok fazla kıyafetleri vardır. Boyları çok uzun değildir ve genellikle kumral yada sarışınlardır. Esmer olan koç erkeği azdır.
Koç erkeği başarının arkasından koşar ve kendinin özel olduğunu düşünür. Kendine güvenen bir duruşu vardır. Koç erkekleri sert yapılıdır. Emretmeyi, yönetmeyi sever. Oterite olmak isterler ve kendi bildiklerini yapmayı tercih ederler. Fikirleri kolay kolay değişmez. İkna etmek için saatlerce konuşsanız da o kendi fikrinden vazgeçmeyecektir. Bu yüzden koç erkeğini olduğu gibi kabul etmelisiniz. Koç erkekleri eleştiriye çok açık değildir. Eleştirildiklerinde bunu kabul etmeyeceklerdir ve sert tepkiler vererek konuyu kapatacaktır.
Yeni bilgiler edinmek onları mutlu edecektir. Birkaç işi aynı anda yapmak isteyeceklerdir. Synı anda birkaç kursa gidebilir. Yeni şeyler öğrenmek onu besleyecektir. Her konuda fikri olmalıdır ki bu bilgileri zamanı geldiğinde anlatsın. Arkadaşlarıyla vakit geçirmeye bayılır. Sosyal aktiviteler olmadan hayatı çok monoton olacaktır. Meraklı bir yapıları vardır. Sürekli öğrenmek isterler.
Koç erkeği özgür ruhludur. Kabını sığmazlar. Kısıtlanmak istemezler ve kısıtlandıklarını düşündüklerinde hemen lider olduğunu hatırlatırlar. Yöneten onlar olmalılar. Koç erkeği kıskançtır ama belli etmezler. Hayatlarındaki kişinin çok bakımlı olması gerekir. Fiziksel görünüş onların etkilenmesinde yeterlidir. Koç erkeği arkadaşlarına yardım etmeyi çok sever. Zor zamanlarında onların yanında olur. Ayrıca birçok yardım kuruluşlarında koç erkeklerini görebilirsiniz. Eli çok açıktır ve bol bol maddi ve manevi yardım eder.
Koç erkeği kendi işini kurmak ister. Başka bir yerde çalışıyorsa da yönetici olarak çalışmak ister. Gezmeyi, para harcamayı çok sever. Gleceğe dair yatırım yaptıkları pek görülmez. Lükse ve keyfe düşkün olduklarından bol bol para harcarlar. Evde vakit geçirmeyi pek sevmezler. Onlar sosyal ortamlarda hayat bulurlar. Koç erkeğini çok yorgun olduğunda evde bulabilirsiniz.
Koç burcu erkeği aşkı sever. Çekici bir bayan gördüğünde ve istediğinde onu elde etmek için çaba gösterir. Bunun için kaslı vücudunu kullanmaktan çekinmeyecektir. Koç erkeğinin çevresinde mutlaka birkaç kişi vardır. Koç erkeği aşık olduğunda ilgisine sevdiğine gösterir ancak birden ilgisi azalabilir. Çok çabuk dikkati dağılır. Karşıdaki kişi ne kadar gizemliyse o kadar koç erkeğinin ilgisini çekecektir. Koç erkeği bir kadının sevgisinden şüphenirse o kişiden soğumaya başlayacaktır. Sürekli karşıdaki kişiden sevdiğini ispat etmesini bekleyecektir.
Koç erkeği sabırsızdır, herşeyi merak eder ve sonucu çabuk öğrenmek ister.İsteklerinin olması doğrultusunda biraz bencil davranabilir. İstekleri olmadığında sinirlenebilirler. Spor yapmayı seven koç erkekleriyle birlikte spor yapabilirsiniz. Sevgilisiyle spor salonuna giden koç erkeği vücudunu ve gücünü gösterebildiği için kendilerini burada özgüvenli hissederler. Kıskanç ve onu kısıtlayan bayanlar onlara göre değildir. Özgür ve aşk dolu bir hayat hayalini kuraralar. Koç erkeği aniden sinirlenebilir ve çok kızdığında bir şeyleri kırabilir. Sakinleşene kadar uzak durmak gerekir. Yanınızda güçlü bir erkek istiyorsanız koç erkeği tam size göredir. Zor yanlarını idare ederseniz mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.