Özgür Bilgi Kanalı

Koç-Boğa uyumu : Oldukça zıt karakterlere sahipsiniz. Boğa daha sessiz sakinken koç atılgan ve enerji doludur. Koç gezmek isterken boğa daha çok evcimendir. Bu konuda zıtlaşmanız doğaldır. Ayrıca koç burcunun otoriter tavrı boğanın hassas yapısını kırıcı nitelikte olabilir.
Koç- İkizler uyumu : Koç ve ikizler burcu bir çok özellikleri bakımından birbirlerine uygundur. İkizler burcu değişken olmasından dolayı koç burcuna uyum sağlayacaktır. Ayrıca ikizler içine atmadan açık açık koç burcuyla konuşacaktır. Koç burcuda dobra olduğu için hoşuna gidecek olumlu etki yaratacaktır. Koç burcunun ikizler burcuna güvenmesi zaman alsada güvendiği takdirde mutlu bir beraberlik yaşanacaktır.
Koç-Yengeç uyumu : Özgürlükten yana olan ve ailevi ilişkileri kuvvetli olamayan koç ile ailesine çok düşkün olan yengeçin uyumu biraz sıkıntılıdır. Sağlamcı yapısı olan yengeç ve risk almayı seven koç birbiriyle sürekli çelişki içinde olacaktır. Dolayısıyla ilişkinin gidişatı biraz koçun ellerindedir.
Koç-Aslan uyumu : Koç burcunun en iyi uyum sağladığı burç aslan burcudur. Her iki burçta gösterişi sever ve enerjiktir. Birlikte mutlu vakit geçirebilirsiniz. Bunun dışında hem aslan hemde koç burcu çok gururludur. Herhangi bir hatada ilişkide sarsıntılar söz konusu olabilir.
Koç-Başak uyumu : Her iki burcunda bir çok farklı yönü mevcuttur. Koç burcu daha yüzeyseldir , başak burcu ise ayrıntılarla çok alakalıdır. Duygusal anlamda başak alınganlık yapabilir. Koç burcu da alttan almayınca tartışmalar beraberinde gelir. Her iki burcun insanının da sabırlı , özverili ve azimli olması halinde ilişki belirli bir düzeyde devam edecektir.
Koç-Terazi uyumu : Koç ve terazi çok zıt yapılara sahiptir. Ancak bu durum onları birbirine bağlar. Çünkü terazi burcu çok sadık ve oturaklıdır. Bu durum koçun zıttı olsa da çok hoşuna gider. Kolay güvenmeyen koç teraziye karşı biraz daha toleranslıdır.
Koç-Akrep uyumu : Akrep burcu sadıkken koç burcu sadakatlidir. Dolayısıyla mutlu birliktelik yaşamanız olağandır. Ancak koç burcunun genel olarak geçimsiz olması nedeniyle akrep sıkıntıya düşebilir. Akrep biraz alttan alırsa ve koç da daha nazik davranırsa bir problem çıkmaz.
Koç-yay uyumu : Maceracı bir ruha sahip olan bu iki burç birbiriyle muazzam bir uyum içindedir. Bunun dışında her iki burçta dobradır , idealisttir ve gerçekçidir. Bundan dolayı birbiriniz için yaratılmışsınız desek yalan olmaz.
Koç-Oğlak uyumu : Oldukça zıt karakterlere sahip bu iki burcun insanının pek uyumlu olduğu söyelenemez. Bir çok tartışma yaşanması olağandır. Çok büyük çabalar bile bu insanları mutlu etmeyebilir. Hatta bir süre sonra yorulmalardan yakınmalar başlar. Boşuna kürek çekmenin hiç bir anlamı yoktur.
Koç-Kova uyumu : Kova burcunun cazibesi ve gizemli tavırları koçun her zaman dikkatini çekecektir. Dolayısıyla ilişkilerinde pek monotonluk söz konusu değildir. Kova uyumludur ve maceracıdır. Koçun aradığı özelliklerin neredeyse tamamı mevcuttur. Bu iki burç asla birbirinden sıkılmaz.
Koç-Balık uyumu : Balık kendinden önce gelen 11 burcun karışımı niteliğindedir. Aralarında herhangi bir otorite problemi olmaz. Çünkü balık idareyi zaten koça bırakmıştır. Balık koça her zaman uyum sağlayacaktır. En yoğun duyguları yaşayan balık sevgiye olabildiğince açtır. Ancak hislerini dillendirmez. Koç burcunun balığı sevdiğini belirtmesinde fayda vardır.

Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.