Yükselen burç hesaplama Rezzan Kiraz

Yükselen burç hesaplama, bireyin doğduğu saat ve doğum tarihi kullanılarak yapılan bir hesaplamadır. Doğduğumuz tarih burcumuzu gösterirken doğduğumuz saat ile beraber tarihimiz yükselen burcumuzu gösterir. Rezzan Kiraz, ünlü yükselen burç hesaplaması ile doğru yükselen burcunuzu hesaplayarak burcunuza göre yükselen burcunuzun nasıl şekillendiğini, aşk, ihtiras kıskançlık ve diğer tüm konularda karakterinizin yükselen burcunuza göre nasıl şekillendiği ile ilgili bize bilgiler verir. Yükselen burç hesaplama Rezzan Kiraz ünlü bir hesaplama biçimi olarak bilinir. Yükselen burç hesaplama konusunda Rezzan Kiraz çok başarılı olduğu gibi, aynı zamanda çeşitli internet sitelerinden de yükselen burç hesaplamanızı otomatik olarak yapabilirsiniz. Örneğin bir internet sitesinde doğum tarihinizin ve saatinizin sorulması ile bir tık ile hangi yükselen burcuna sahip olduğunuzu bulabileceğiniz bir program bulunmaktadır. Bu tarz programlar hem birçok internet sitesinde bulunmaktadır hem de sizin de yükselen burç tablosu aracılığı ile programsız olarak öğrenebileceğiniz bilgiler olarak bilinmektedir. Bunun dışında ünlü astrologlardan, falcılardan veya Rezzan Kiraz gibi medyatik isimlerden de randevu alarak yükselen burcunuzun ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Örneğin gündüz 6.00 ile 6.15 arasında doğan kişilerin yükselen burcu Oğlak olmaktadır.

 

Yükselen Burç Özellikleri Nelerdir?

Burçlarımız genel olarak karakterimizin nasıl şekillenmiş olduğunu ve genel olarak hayata bakış açımızı anlatırken yükselen burçlar ise gündelik hayatta spontane durumlarda nasıl tavır alıp nasıl davrandığımızı, aşk, başarı ve mutluluk hallerine nasıl tepki verdiğinizi anlatmaktadır. Yani yükselen burcunuz gündelik hayat özelliklerinizi yönetir. Yükselen burç özellikleri nelerdir diye soranlar dikkat, yükselen burç özelliklerinin genel burç özellikleri ile çatıştığı zamanlarda genel olarak genel burcun özellikleri baskın olmak durumundadır. Yani hem yükselen burç hem de ana burç, genel olarak etkilidir. Eğer yükselen burcunuzun sizi nasıl etkilediğini öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey internette kendi burcunuzu ve yükselen burcunuzu belirterek bir çift halinde aramak ve araştırma yapmaktır.

yükselen burç tablosu

 

Yükselen Burç Tablosu

Yükselen burç tablosu bir sütunda genel burç bir sütunda ise doğum saati olmak üzere oluşacak yükselen burç aralıklarını gösteren tablodur. Bu burç aralıklarında satırda doğum saatleri aralıkları sütunda olduğunu düşünürsek satır ve sütunun çakıştığı yeri bularak oradaki yeri yükselen burcunuz olarak kabul edebilirsiniz. Yükselen burcunuz ana burcunuz ile çakışarak sizin genel karakterinizi ve gündelik hayatınızda nasıl davrandığınızı belirlemektedir. Örneğin başak burcunda olan bir kişi eğer sabah dokuzu on gece doğmuş ise yükselen burcu terazi’dir. Ve bir başak burcundaki kişinin yükseleninin terazi olması ile bir aslan burcundaki bireyin yükseleninin terazi olması birbiri ile birebir aynı iki şey değildir. Çünkü ana burcumuz da yükselen burcumuzun hayatımızı ve gündelik tavırlarımızı nasıl değiştireceğini etkilemektedir. Yani ortada çift taraflı bir etki söz konusudur.

Alçalan Burç İçin Bu Yazıya Göz Atabilirsiniz : https://www.stil-vagonu.com/yukselen-burc-hesaplama-yurtdisi/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here