Yükselen Burç Hesaplama


Yükselen burç hesaplama Rezzan Kiraz

Yükselen burç hesaplama, bireyin doğduğu saat ve doğum tarihi kullanılarak yapılan bir hesaplamadır. Doğduğumuz tarih burcumuzu gösterirken doğduğumuz saat ile beraber tarihimiz yükselen burcumuzu gösterir. Rezzan Kiraz, ünlü yükselen burç hesaplaması ile doğru yükselen burcunuzu hesaplayarak burcunuza göre yükselen burcunuzun nasıl şekillendiğini, aşk, ihtiras kıskançlık ve diğer tüm konularda karakterinizin yükselen burcunuza göre nasıl şekillendiği ile ilgili bize bilgiler verir. Yükselen burç hesaplama Rezzan Kiraz ünlü bir hesaplama biçimi olarak bilinir. Yükselen burç hesaplama konusunda Rezzan Kiraz çok başarılı olduğu gibi, aynı zamanda çeşitli internet sitelerinden de yükselen burç hesaplamanızı otomatik olarak yapabilirsiniz. Örneğin bir internet sitesinde doğum tarihinizin ve saatinizin sorulması ile bir tık ile hangi yükselen burcuna sahip olduğunuzu bulabileceğiniz bir program bulunmaktadır. Bu tarz programlar hem birçok internet sitesinde bulunmaktadır hem de sizin de yükselen burç tablosu aracılığı ile programsız olarak öğrenebileceğiniz bilgiler olarak bilinmektedir. Bunun dışında ünlü astrologlardan, falcılardan veya Rezzan Kiraz gibi medyatik isimlerden de randevu alarak yükselen burcunuzun ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Örneğin gündüz 6.00 ile 6.15 arasında doğan kişilerin yükselen burcu Oğlak olmaktadır.

 

Yükselen Burç Özellikleri Nelerdir?

Burçlarımız genel olarak karakterimizin nasıl şekillenmiş olduğunu ve genel olarak hayata bakış açımızı anlatırken yükselen burçlar ise gündelik hayatta spontane durumlarda nasıl tavır alıp nasıl davrandığımızı, aşk, başarı ve mutluluk hallerine nasıl tepki verdiğinizi anlatmaktadır. Yani yükselen burcunuz gündelik hayat özelliklerinizi yönetir. Yükselen burç özellikleri nelerdir diye soranlar dikkat, yükselen burç özelliklerinin genel burç özellikleri ile çatıştığı zamanlarda genel olarak genel burcun özellikleri baskın olmak durumundadır. Yani hem yükselen burç hem de ana burç, genel olarak etkilidir. Eğer yükselen burcunuzun sizi nasıl etkilediğini öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey internette kendi burcunuzu ve yükselen burcunuzu belirterek bir çift halinde aramak ve araştırma yapmaktır.

Yükselen Burç Tablosu

Yükselen burç tablosu bir sütunda genel burç bir sütunda ise doğum saati olmak üzere oluşacak yükselen burç aralıklarını gösteren tablodur. Bu burç aralıklarında satırda doğum saatleri aralıkları sütunda olduğunu düşünürsek satır ve sütunun çakıştığı yeri bularak oradaki yeri yükselen burcunuz olarak kabul edebilirsiniz. Yükselen burcunuz ana burcunuz ile çakışarak sizin genel karakterinizi ve gündelik hayatınızda nasıl davrandığınızı belirlemektedir. Örneğin başak burcunda olan bir kişi eğer sabah dokuzu on gece doğmuş ise yükselen burcu terazi’dir. Ve bir başak burcundaki kişinin yükseleninin terazi olması ile bir aslan burcundaki bireyin yükseleninin terazi olması birbiri ile birebir aynı iki şey değildir. Çünkü ana burcumuz da yükselen burcumuzun hayatımızı ve gündelik tavırlarımızı nasıl değiştireceğini etkilemektedir. Yani ortada çift taraflı bir etki söz konusudur.Oğlak burcu erkekleri nasıl kadınlardan hoşlanır

Oğlak burcu erkeği farklı bir karaktere sahiptir. Oğlak burcu erkeğini belirli bir kalıba sokmak ya da klasik erkeklere benzetmek oldukça zordur. Kendine özgü davranışları vardır. Bundan dolayı oğlak burcu erkeğinin hoşlandığı kadın profili her zaman merak konusu olmuştur. Yazımızı daha fazla uzatmadan oğlak burcunun hoşlandığı kadın tipinden bahsedelim.

Düzenli olun

Oğlak erkeğinin burç yorumunda düzen vardır. Oğlak burcu erkekleri evi dağıtan erkeklere benzemez. Oğlak erkekleri düzeni sever. Bu yüzden oğlak erkeği düzeni seven kadınlardan hoşlanır. Çünkü oğlak erkeği sevdiği insanında düzenli ve tertipli olmasını ister.

Açık konuşun

Oğlak burcu erkeği kendisiyle her konuyu açık ve net bir şekilde konuşan kadınlardan hoşlanır. Çünkü onların doğasında sır, gizlilik pek yoktur. Olan biten her şeyi laf kalabalığı yapmadan bir çırpıda anlatan kadınları severler. O yüzden oğlak erkeğini tavlamak istiyorsanız lafı dolandırmadan açık konuşmak gerekir.

Zeki kadınlar olun

Oğlak erkeği zeki kadınlardan hoşlanır. Zeka oğlak burcu erkeği için kadının üzerinde duran önemli süslerden biridir. Çünkü oğlak burcu erkekleri astroloji biliminin en çalışkan ve zeki olanıdır. Bu yüzden yanlarında onun kadar zeki olan bir kadın ile evlenmek isterler. Ama hatırlatmalıyım ki oğlak burcu erkekleri kendinden zeki olan insanlara karşı nefret etme eylemindedirler. Bu yüzden zeki olsanız bile oğlak burcu erkeği ile yarışa girmemeye dikkat edilmemelidir.

 

Güven verin

Oğlak burcu erkekleri dışarıdan bakıldığında özgüven sahibi kişilerdir. Ancak iç dünyasında genelde yalnızlık hissi vardır. Bu yüzden yalnızlığını paylaşacak birine ihtiyacı vardır. Tam bu noktada oğlak burcu erkeğine güven veren bir kadının varlığına ihtiyaç duyar. Güven veren bir kadına rastladıklarında onu severler ve onlara içini açarlar.

 

Onu Tanıyın

Oğlak burcu erkeklerinin muzdarip olduğu konulardan birisi ise on kimsenin anlamaması ve tanımamasıdır. Bu durumdan dolayı oğlak burcunu derinden etkilemek isteyen kadınlar onu anlamalı ve tanımak gayret göstermelidir. Zaten oğlak burcu erkeği gayret gösterildiğini görünce sizden hoşlanacaktır.

Oğlak burcu erkeğinin hoşlandığı kadınlardan bahsettik. Oğlak erkeğinin hoşlandığı kadınlardan olmak istiyorsanız bahsettiğimiz konulara dikkat edip onları uygularsanız emin olun oğlak burcu erkeği sizden hoşlanacaktır.

Akrep için mutluluk yolda

 

 

Sosyal ilişkilerinde gelişme yaşayan Akrep ise ikili ilişkilerde mutlu olacak. Aktif dönemdeki Oğlak, bugünlerden eskisinden fazla başarıyı düşünüyor. Çevresine saldırgan davranan İkizler, sinirlerine hakim olmayı öğreniyor.

koç burcuSağlık yönünden iyi bir gündesiniz büyük veya küçük ama bir mal edinmek için gayret gösterebilirsiniz. Bugün sosyal hırslarınız ön plana çıkacak. Başarıyla ekip çalışmalarına katılabilirsiniz. Mektubunuz var.boğa burcuİşvereniniz veya resmi daireler ya da eğitmenlerinizle olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler olacaktır, akşama doğru genel bir mutluluk havasında olacaksınız. Yaratıcılığınıza sınır tanımadığınız bir dönemdesiniz.ikezler burcuAsi ve saldırgan davranabilirsiniz öğlen saatlerinde sinirlilik ve iç huzursuzluğu görülebilir, eğer isterseniz ruhsal gerginlikleri atlatma isteğiniz size yardımcı olacak. Sinirlerinize hakim olmanın yollarını arayın.yengeç burcuBir çok işin üstesinden gelebilecek gücünüz var ve kendi başına iş yapma isteğiniz yoğun. Kararlılık ve amacınızın bilincinde olmanız size başarı getirecektir, bu günlerde mesleğinizde ilerleme gözüküyor.aslan burcuÇevreniz ve tanıdıklarınız tarafından sevileceksiniz. Kadınlarla bugün iyi ilişkiler içinde olacaksınız ve aynı zamanda da arkadaşlık duygularınız güçlenecek ama gizemli bir aşk ilişkisine girebilirsiniz.başak burcuDüşünceleriniz her zamankinden daha sağlıklı, bu gün plan yapma ve yapabilme gücüne sahipsiniz, organizasyon kabiliyetiniz iyi. Gerçekçi yaklaşımlarınız sile bugün her şeyi satabilirsiniz.terazi burcuBugün düşünsel ve davranışsal değişimler gözlenecek, dağınıklık, yüzeysellik güvenilmezlik ve saygısız davranışlar oluşabilir. Hatta size bugün yalancı ve inkarcı diyebilirler. Borsada düşük kazanç olacak.akrep burcuBugün düşünsel ve davranışsal değişimler gözlenecek, dağınıklık, yüzeysellik güvenilmezlik ve saygısız davranışlar oluşabilir. Hatta size bugün yalancı ve inkarcı diyebilirler. Borsada düşük kazanç olacak.yay burcuBugün aşık ve mutlusunuz, cana yakın olacak ve çekici özellikleriniz ön planda çıkacaktır. Kendinizi çevrenize veya insanlara sevdirebilirsiniz ve de gerekli kişilerle uyumlu ilişkiler kurabilirsiniz.oğlak burcuFaal olma arzunuz eskisinden daha çoğalacağından başarı hırsına kapılabilirsiniz. Okulla veya resmi yerlerle ve işverenle olan ilişkilerinizde başarı ya da en azından ılımlılık gözüküyor. Şahitlik yapabilirsiniz.kova burcuNedense rahat yaşama isteği bu dönemde iyice ortaya çıkacak ve size bazı sorunlar yaratacaktır. Bir konuda başarısızlık ve ihtilaflar sizi yıldırmasın öte yandan bir haber mutluluk hislerinizi yoğunlaştıracak.balıkİlişkilerinizi ve sosyal konumunuzu gözden geçirmeniz için iyi bir gün. Kural ve kanunlara karşı gelme fikri aniden doğabilir veya bir olay sizi kızdırabilir. Evlilikte ihtilaf ve uyumsuzluk gözükebilir, para harcamayın.

Burç Tarihleri için linke tıklayarak geçiş yapabilirsiniz.