CRC Kurumsal Tarafından Sunulan Kolaylıklar


crckurumsal.com.tr

Tüm Türkiye’nin sektör ayırmaksızın firmalarını bir araya getirerek, oluşturduğu güç ile firmalara ’’Ortak Satın Alma‘’ konularında yardımcı olan bir platformdur. CRC Kurumsal 2006 yılında kurulmuştur. Kurum ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ve farklı bir bakış açısı getirerek ihtiyaçlarını karşılamak en önemli amacıdır. Bu platformda ilk atılan adımlar yemek alanında olmuştur. 2006 yılında faaliyete geçmiş ve 2007 yılında 1000 kişiye hizmet vermeye başlamıştır. Bu yıllardan sonra günlük 120.000 kişiye yemek hizmeti sunmuştur. Yemek hizmeti ile başlayan firma 2010 yılından itibaren İçme suyu, araç kiralama, akaryakıt, kargo ve kurye hizmetleri, iletişim hizmetleri, toptan gıda gibi birçok hizmet alanında hizmet vermektedir.

CRC Kurumsal hizmetlerindeki mükemmeliyet yapısıyla müşterilerin memnuniyetini hedeflemiştir. Firma özellikle catering firmaları ile ilgili oldukça bilinmektedir. Catering, kelime anlamı olarak yiyecek tedarik eden demektir. Günümüzde daha çok toplu yemek hizmeti olarak bilinmektedir. CRC Kurumsal catering alanında oldukça gelişmiştir ve tecrübe sahibidir. Bu alanda müşterilere tüm firmalar ile iletişime geçme şansı tanımıştır. Bu kolaylık sayesinde müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır.

Birçok yemek firması ile anlaşma sağlayarak tüm müşterilere ulaşma imkanları sağlamıştır. Müşterilerin yemek firmalarına ulaşması bu sayede daha kolay bir hale gelmiş ve bir firmadan tüm firmalara ulaşma imkânı sağlanmıştır. Sadece yemek değil diğer birçok hizmetten de aynı zamanda yararlanma imkânı sunmuştur. Bu sayede birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir.

CRC Kurumsal başladığı bu yolda catering firmaları, yemek firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Tüm müşterilere bu firmalara kolaylıkla ulaşma şansı tanımıştır. Kaliteli yemek, mutlu personel, verimli iş ve mutlu işveren iş prensibini öncü olarak görmüştür. Müşterilerin gereksinimleri ve istekleri doğrultusunda hem ekonomik hem hızlı bir şekilde destek vermektedir.

Firma ayrıca sosyal sorumluluk projelerinde de yer almıştır. Daha iyi bir toplum ve daha iyi bir çevre için bu projelerde gönüllü bir şekilde bulunmuştur ve bulunmaktadır. Bu sayede hem projelerle müşteriler ile daha iyi iletişime sahip olmakta hem de daha mutlu bir iş sunma prensibini yürütmektedir.


yemlihatoker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.