Marvel’s Venom 2: İlk Fragman Tom Hardy ile Woody Harrelson’a Karşı


marvel-venom-2

Sony’nin Örümcek Adam evreni, esas olarak franchise’ın ünlü webslinger’ının Marvel Sinematik Evreni’ne geçtiğinde ayrılması nedeniyle yıllar boyunca iniş ve çıkışlarda adil bir paya sahipti. Buna rağmen Sony, Eddie Brock’un Venom’unu öne çıkararak durumdan yararlanmaya karar verdi ve böylece yeni bir anti-kahramanın doğmasına yol açtı. 

Başlangıçta Sam Raimi’nin Örümcek Adam 3’ünde tanıtıldıktan sonra , Marvel’in ünlü ortakyaşamı, Sony’nin Marvel Karakterleri Evrenine uyacak şekilde yeniden başlatıldı . Tom Hardy, 2018 en sırasında Eddie Brock olarak sunulduktan Venom sonuçta şeklinde bir netice yol açtığını gişe filmi kazanç Büyük ile, Carnage Olsun’a: Venom .

Diğer filmlere benzer şekilde, Let There Be Carnage , yol boyunca birçok gecikmeyle uğraşan pandeminin kurbanı oldu. Haziran ayı sürüm penceresinden başlayarak devam filmi 24 Eylül 2021’de yayınlanacak . 

Şimdi, çok beklenen sürümünden önce, ilk fragman ortaya çıktı. 

TOM YENİ VENOM 2 FRAGMANINDA HARDY PARLAKTI

Sony Pictures , Woody Harrelson’ın tehlikeli kötü adamıyla birlikte Tom Hardy’nin Marvel anti-kahramanına yeni bakışlar sunan Venom: Let There Be Carnage’ın ilk fragmanını resmen yayınladı . 

Fragmanın yanı sıra filmin resmi bir afişi yayınlandı: 

marvel-venom-2

TOM HARDY’S VENOM VS. AHŞAP HARRELSON’UN KARNASI

Fragman, Venom’un kişiliğini göstererek başladı, görünüşe göre kendisi ve Tom Hardy’den Eddie Brock’un birbirlerini daha fazla tanımaları için yeterince zaman geçtiğini gösteriyor. Çoğu kişi, ilk filmin etkileyici yönlerinden birinin ikilinin eğlence dinamiği olduğu konusunda hemfikirdir ve devam filminde ilişkilerinin nasıl daha da gelişeceğini görmek ilginç olacaktır. 

İlk filmden, Anne Weying’den Michelle Williams ve Reid Scott’tan Dan Lewis gibi birkaç yıldız da fragmanda yer aldı. Carnage’ın çizgi romanlara olan aşkı Naomie Harris’in Shriek gibi yeni karakterler de tanıtılacak.

İlk filmin post-jenerik sahnesinde karakterin ilk çıkışından sonra, Woody Harrelson’ın Cletus Kassidy’i fragmanda büyük bir şekilde yeniden tanıtıldı. Devam filminin baş kötü adamı, Marvel Comics’in sayfalarında tehlikeli bir karakter ve bu görüntü, canlı aksiyon versiyonunun çizgi romanlardan sadık bir ilham kaynağı olacağına işaret ediyor gibi görünüyor. 

Kassidy’nin Carnage olma konusundaki başlangıç ​​hikayesi de dahil edildi ve hayranlara suçlunun tam anlamıyla ortakyaşamdan aşılanmış bir kötü adama kısır dönüşümünü anlatıyor. 

İki düşmanın nasıl savaşacağına dair kesin ayrıntılar hala gizli tutuluyor, ancak kanıtlar, Carnage’ın şehirdeki saldırısının Venom’u masum vatandaşları korumaya zorlayacağını gösteriyor. 

Venom’un Brock’la olan ortaklığından Carnage’ın öldürücü zihniyetine kadar, Venom: Let There Be Carnage , Sony’nin Marvel Karakterleri Evreninin büyüyen kadrosuna heyecan verici bir katkı olacak şekilde şekilleniyor.

Venom: Let There Be Carnage Ne Zaman Gösterime Giriyor?

Venom: Let There Be Carnage , 24 Eylül 2021’de sinemalarda. 


yemlihatoker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.