Özgür Bilgi Kanalı

modamerve

Her yıl modaya yön veren ve kıyafetlerde ağırlıklı olarak kullanılan renkler bulunmaktadır. Bu renk ya da renkler her yıl değişmekte ve değişen renklere paralel olarak dolaplarımıza eklemeler yapmaktayız. Bizlerde 2021 yılı bahar ve yaz döneminde en çok kullanılan renklerden bahsedeceğiz. Bu renkler içerisinde bulunduğumuz yılın en popüler renkleridir. Tesettür giyim konusunda rakiplerinin her konuda önüne geçen Moda Merve’de yılın en trend renklerine göre birçok kıyafet bulabilirsiniz. Moda Merve’yi kullanarak ziyaret edebilir ve Türkiye’nin en güvenilir online alışveriş sitesinde trend renklerden kendinize en uygun kombini yaratabilirsiniz.

Pembe yeşil uyumu

2021 yılının ilk renk uyumu pembe ve yeşilden meydana gelmektedir. Pembe ve yeşil renginin ne kadar uyumlu olduğu herkes tarafından bilinmekle beraber bu yıl içerisinde bu iki rengi bir arada çok fazla göreceğiz. İlkbahar ve yaz hep rengârenk, cıvıl cıvıl bir hava taşımaktadır. Pembe ve yeşil renkleri de bu cıvıl cıvıl havayı üzerinize taşıyacak renkler arasında bulunmaktadır. Bu renk uyumu ile oluşturabileceğiniz kombinler ise sınırsız sayıda. Bunun yanı sıra yeşil rengi tesettür kıyafetlerinde hep en sevilen ve oldukça kullanılan renkler arasında bulunmaktadır. Tatlı yeşil tonları ile açık pembe rengini kombinelerinizde beraber kullanırsanız oldukça güzel bir görüntü yakalayacaksınız.

Pembe elbiseler de son zamanlarda oldukça çok sevilen parçalar arasında yer almaktadır. Eşarp ya da daha farklı bir parça ile bu renk uyumunu oluşturabilirsiniz. Tesettür elbise konusunda oldukça başarılı olan Moda Merve’de çeşit çeşit elbiseler bulunmaktadır. Web sitemizi kullanarak sayfayı ziyaret edip alışveriş yapabilirsiniz.

Turuncu mint uyumu

Turuncu rengi diğer birçok renk ile oldukça güzel bir uyum yakalıyor. Fakat bu renkler arasında en göze çarpanı mint yeşilidir. Yaz renklerinden biri olan turuncu ile tesettür giyiminde oldukça çok kullanılan yeşil rengi beraber mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Moda Merve’de de tesettür giyimin en sevdiği renklerden biri olan yeşille birçok kıyafet bulundurmaktadır. Tesettür modasının öncü firmalarından biri olan Moda Merve’deki ürünlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.