2A Mühendislik 1995’ten şu anki zamana kadar alternatif yakıt sektöründe birçok malzemelerin ve birçok ekipmanların imalatlarını ve aynı zamanda ithalatlarını yapmaktadır. Geniş bir alanda hizmet veren firma müşteri memnuniyeti ve alınan başarılı geri dönüşleri ile tanınmaktadır. ‘’Kaliteyi Zaman Belirler’’ sloganıyla gerek yurt içinde gerek yurt dışında tanınmıştır.

2A Mühendislik hem otogaz servisi hem de dispenser servisi yapmaktadır. Dispenser, sıvı halde bulunan LPG’yi aktarmak istediğiniz belirli hacimlerde, belirlenen hacim miktarı aktarılana kadar mekanik tesisat yardımıyla belirlenen araç veya diğer transfer alanlarına gönderen makinadır. 2A Mühendislik firmamız dispenser servisiyle oldukça tanınmakta ve bu alanda büyük bir başarı ile anılmaktadır.

Firmada ayrıca birçok ürün de mevcuttur. Bunlar istasyon ekipmanları, alternatif yakıt sistemleri, elektrik motorları, kompresörler ve pompalar olarak sıralanabilir. 2A Mühendislik ürünleri, en son teknolojiye sahip ve dünyada, Türkiye’de bu sektöre öncülük etmektedir. En iyi kaliteyle ve en iyi hizmetle tanınmaktadır.

Firma tarafından yıllardır başarıyla hizmet veren elektrik motor tedariki, tüm enerji sektörleri tarafından kullanılmakta ve her zaman tercih edilmektedir. Birçok elektrik motorları çeşitleri bulunan 2A Mühendislik 15 yıldır Türkiye’de geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermekte ve bu hizmetiyle takdir edilmektedir.

Diğer tüm ürünlerde bulunduğu gibi elektrik motorlarında da birçok seçenek bulunmakta ve her daim tercih edilmektedir. Bunlar; A serisi döküm demir, F serisi döküm alüminyum, AD-AQ serisi, D-H serisi döküm demir, F-F serisi döküm alüminyum, A serisi döküm demir, F serisi döküm alüminyum, duman ve tahliye motorları olarak sıralanabilir.

Türkiye’nin fabrikasyon LPG sistemli araç üretiminde markalarla tek üretici ve aynı zamanda ürün geliştirici olan 2A Mühendislik sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Bu hizmette üretici ve ürün geliştiriciden ziyade yeşili korumaya ve doğa için çalışmaya önem veren 2A mühendislik yeşilliklerle süslenmiş bir gelecek olması için çalışmakta. Çevre dostu yakıt LPG konusunda hizmet veren 2A Mühendislik, kaliteli ve çeşitli ürünleriyle değerli müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyata sağlamak mottosuyla hizmetini sürdürmektedir.

Önceki İçerikAlka Teknik Aluminyum Süpürgelik Modelleri
Sonraki İçerikMasaj Sedyesi ve Cilt Bakım Koltuğu İçin Cansu Kozmetik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz