alkateknik.com

Alka Alüminyum, 15 yılı aşkın bilgi ve tecrübe ile hizmet veren dinamik ve genç bir şirket olma yolundadır. Alka Teknik için en önemli unsur müşteri memnuniyeti olduğundan kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilere sunmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. Sadece Türkiye değil yurt dışında da birçok projeye imza atmıştır. Bu başarılarını müşteri memnuniyetine borçludur.

Alka Alüminyum, Alka Teknik markası ile bilinmektedir. Bu marka ile dilatasyon profili, alüminyum süpürgelik, dilatasyon bandı, paslanmaz seramik bitim profili dekorasyon profili, alüminyum gövdeli paspas, alüminyum harpuşta, paslanmaz profiller ve alüminyum levha imalatları yapmaktadır. Bu alanlarda geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Alüminyum Süpürgelik Özellikleri

 

Hizmet verdiği ürünlerden bahsedecek olursak, aluminyum süpürgelik adından da belli olduğu gibi alüminyum esaslı köşe profilleridir. Yapısından dolayı rutubetten, sudan ve nemden kesinlikle etkilenmez. Ayrıca darbelere karşı da oldukça dayanaklıdır. Uzun yıllar boyunca en yoğun mekanlarda kullanılabilecek bir kaliteye sahip olan ürünleri kolayca firmadan temin edebilirsiniz. Alka Teknik markası sizlere bu gibi ürünleri en kaliteli bir şekilde sunmak ve memnuniyetinizi ön plana çıkarmak istemektedir.

Dilatasyon Profili ve Kullanım Alanları

 

Bu ürünlerden bir diğeri ve Alka aluminyumun oldukça adını duyurduğu dilatasyon profilinden de bahsedelim. Dilatasyon, yan yana bulunan ve birbirinden bağımsız olan binaların arasındaki bırakılan boşluklardır. Bu boşluklar farklı amaçlarla bırakılmıştır. Meydana gelebilecek olan genleşme ve bina hareketleri yan yana olan binaların birbirine zarar vermemesi için bu boşluklardan yararlanılmıştır.

Alka Teknik, dilatasyon profili ile bu boşlukları doldurma işlemini gerçekleştirir. Bu profiller hem fiziksek faktörlerin binalara zarar vermesini engeller hem de bırakılan bu boşlukların kapatılmasını sağlar. Dilatasyon profillerinin birçok çeşidi bulunmaktadır ve yeni nesil bina sistemlerinde de oldukça tercih edilmektedir.

Alka Teknik sunmuş olduğu ürün çeşitleriyle hem bina dayanıklılığını arttırıyor hem de binaların ömürlerinin daha uzun olmasına katkı sağlıyor. Kaliteli ürünleri uygun fiyata ve çeşitli modellerle sunarak müşterilerinin memnuniyetini ve pazarda günden güne bilirliğini artırmakta olan firmayla internet sitesi üzerinden kolayca iletişime geçebilir ve ürünleri temin edebilirsiniz.

 

Önceki İçerikBoran Reklam İle Dijital Baskı ve Araç Kaplama
Sonraki İçerik2A Mühendislik Dispenser ve Elektrik Motorları Hizmeti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz