British Shorthair

Britanya ile ilgili stenografi evcil bir kedi cinsidir. Doğal olarak kürklerini büyütme yeteneği olmadan doğarlar ve tüm renk ve desenlerde olabilen yoğun bir astara sahiptirler.

Britanya ile ilgili stenografi, zamanının çoğunu evde geçirmek isteyenler için en iyi aile evcil hayvanlarından biridir. Sahipleriyle güçlü bağlar kurmayı ve evdeki diğer evcil hayvanlarla iyi geçinmeyi severler, bu da onları ideal bir aile hayvanı yapar.

British Shorthair

British Shorthair Cat, orta boy, kısa tüylü, narin bir görünüme sahip bir kedidir. Britanya ile ilgili stenografi 1800’lerden beri var ve her zaman Amerika’nın en sevilen ırklarından biri olmuştur.

British Shorthair

Büyük Britanya’da ortaya çıktı ve ne çok büyük ne de ağır olan çalışan bir kedi yaratmak amacıyla yerli kısa tüylü siyah-beyaz kedilerden yetiştirildi. 18. yüzyılın sonlarında Napolyon tarafından İngiliz kıyılarına tanıtılan Avrupa Shorthair, gelişiminde de önemli rol oynamıştır.

British Shorthair, çeşitli kedi meraklıları ve yetiştirici dernekleri tarafından bir cins olarak kabul edilmektedir. İyi huylu davranışları ve mükemmel bakımlarıyla tanınırlar.

Önceki İçerikMuhabbet Kuşu Sesi
Sonraki İçerikİklim Değişikliği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz