chezmoikarakoy.com

Fransızca’da ‘’Benim Evim‘’ anlamına gelen Chez Moi, farklı katı ile sizlere hizmet vermektedir. 12.00-05.00 saatleri arasında açık olan Chezmoi Karaköy İstanbul’da bulunan mekânlardan ve modern cafe, Bistro ve Barları bulunmaktadır. Tarihe uygun bir yapısı olan mekan modernliği ile de dikkat çeken bir konaklama yeridir. Tarihi binası 1870’ten beri var olmaktadır. Chez moi 2016 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Menüsünde Fransız, İtalyan ve Osmanlı mutfağına yer vermiştir ve restoran bu kapsamlı mutfak çeşitlerine oldukça hakimdir.

Chezmoi Karaköy ilçesinde sizleri ağırlamak ve sizleri kendi evinizde hissettirebilmeye özen göstermektedir. Tüm günün yorgunluğunu atabileceğiniz farklı mutfakları tadabileceğiniz ve en önemlisi bunları rahatça yapabileceğiniz bir ortamı sizlere sunmaktadır. Ayrıca Karaköy’de bulunan Chez Moi, estetik yapısıyla sizleri mest edecektir. Hâkim olduğu çeşitli mutfaklarıyla sizleri mutlu etmenin yanı sıra mimari yapısıyla da sizleri etkilemeyi hedef olarak belirlemiştir.

Doğum Günü Kutlama Mekanı Arayanlar İçin Fırsat

 

Sadece günün koşuşturmasından kurtulabileceğiniz bir yer değil özel günlerinizde de sizlere ev sahipliği yapabilecek bir mekandır. Doğum günlerinizi, evlilik tekliflerinizi kutlayabileceğiniz bir ambiyansa sahiptir. Hem modernizmi koruyan hem de tarihi bir yapıya sahip olan bu mekân tüm yaş gruplarına hitap etmektedir. Sadece doğum günü kutlama mekanı olarak değil romantik bir akşam yemeği için ya da birbirinden güzel evlilik teklifleri için de sizlere fırsat sunmaktadır. Renkleri ve mekânın güzelliği ile bu özel günlerinizi unutulmaz biz hale getirebilirsiniz.

Chez Moi, internet sitesinde de sizlere menüsünü sunmakta ayrıca bulunduğu yerin fotoğraflarını mimarisini, menülerde yer alan yemekleri görme imkânı vermektedir. Bunun verdiği güvenle istediğiniz zaman bakabilir hatta iletişime geçebilirsiniz. Galerisinde oldukça fazla fotoğraf bulunmakta ve bu fotoğraflara gitmeden önce baktığınızda hemen gitmeniz gerektiğini sizlere göstermektedir.

Yorucu bir günün ardından güzel bir yemek ve güzel bir içecek herkesin hakkı. En güzeli de bunları güzel bir yerde yapabilmek. İşte Chezmoi Karaköy restaurant tüm bu imkanları sizlere aynı anda sunmaktadır. İnternet sitesindeki yorumlardan müşterilerin memnuniyetlerini okuyabilir ve böylece artık en sık ziyaret ettiğiniz mekanlardan biri haline getirebilirsiniz.

 

Önceki İçerikCRC Kurumsal Tarafından Sunulan Kolaylıklar
Sonraki İçerikAdana Havalimanı Oto Kiralama İçin Kerem Rent A Car

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz